Herní podložka Asus NC02 ROG Scabbard

753 Kč
559 Kč
Cena bez DPH: 462 Kč
 
Kód produktu: 398416
ASUS

Herní podložka Asus NC02 ROG Scabbard [90MP00S0-B0UA00]

ROG Scabbard poskytuje pevnou půdu pro vaše nejoblíbenější boje a úžasné vítězství. Je vyrobena z trvanlivé textilie Cordura® Lite, která je odolná proti postříkání a skvrnám. Tato rozšířená hrací podložka pod myš nabízí dostatek místa pro myš a herní zařízení, což z ní činí ideální plochu pro vaše herní bojiště. S nápisem světélkujícím ve tmě, s prošitými okraji a protiskluzovou gumovou podložkou "ROG red" je ROG Scabbard vaším nejlepším herním spojencem.

ROG Scabbard chrání před nešťastně rozlitým nápojem a zároveň se velmi snadno udržuje. Je vyrobena z trvanlivé textilie Cordura® Lite, která je odolná proti postříkání a skvrnám. Tento materiál je přední volbou pro přední mezinárodní vojenské a outdoorové atletické značky, poskytuje konzistentní a citlivou sledovací plochu a snadno se udržuje v původním stavu-bez ohledu na to, jak divoké jsou vaše herní boje.

Textilní struktura je navržena tak, aby poskytovala hladký povrch s odpovídajícím třením, který je vhodný jak pro optické, tak pro laserové senzory. A 2mm hrubá, polstrovaná plocha přináší vyšší pohodlí při vašich herních maratonech.

Tento velký prostor o rozměrech 900 x 400 x 2 mm pojme vše herní vybavení a příslušenství, včetně notebooku, klávesnice a myši. Při herním zánětu chrání váš stůl před vlhkem a škrábanci.

ROG Scabbard se vyznačuje čistým designem, který dokonale doplní vaši počítačovou sestavu. A když se setmí a přijde čas si zahrát, zářivý nápis ROG Scabbard dodá herní atmosféře ten správný šmrnc.

S odolným textilním povrchem Cordura Lite, prošitým okrajem a protiskluzovým gumovým podkladem "ROG red", který pevně přilne k jakémukoliv povrchu, je ROG Scabbard odolná hrací podložka pod myš určená překonat i ty nejtěžší boje-a mnohem více.

  • Rozšířená herní podložka pod myš nabízí velkou plochu pro pohyb myši a prostor pro hraní her
  • Trvanlivá tkanina Cordura Lite odolná proti postříkání
  • Nápis ROG Scabbard svítící ve tmě
  • Červený protiskluzový podklad ROG
  • Odolné prošití proti třepení
  • Rozměry: 900 x 440 x 2 mm


  • Recenze na Herní podložka Asus NC02 ROG Scabbard

    Zatím nikdo nepřidal hodnocení.