Herní monitor MSI Optix MAG274QRF-QD 27" QHD

poštovné zdarma bez ohledu na zvolený způsob dodání ...
Cena s DPH
12 599 Kč
Cena bez DPH: 10 412 Kč
 
Kód produktu: 446192
MSI

Herní monitor MSI Optix MAG274QRF-QD 27" QHD [Optix MAG274QRF-QD]

MSI Optix MAG274QRF-QD

Vizualizujte své vítězství s herním monitorem MSI Optix MAG274QRF-QD eSports. Optix MAG274QRF-QD, vybavený obnovovací frekvencí 165 Hz, panelem s dobou odezvy GTG 1 ms, vám poskytne konkurenční výhodu, kterou potřebujete, abyste porazili své protivníky. Vysoké rozlišení WQHD (2560 x 1440) a technologie Quantum Dot vám umožní zažít fascinující obraz. Vychutnejte si extrémně plynulé hraní bez trhání díky vestavěné technologii NVIDIA G-Sync Compatible při spárování s kompatibilní grafickou kartou NVIDIA.

Obraz jak se patří

 • MSI Mystic Light
  Světla herních monitorů řady Optix MAG s MSI Mystic Light poskytují jemné okolní světlo, které lze snadno synchronizovat s jakýmkoli jiným herním produktem s podporou Mystic Light. Vyberte si kteroukoli z barev z palety pomocí chytrého telefonu nebo aplikace Mystic Light, aby odpovídala vašemu stylu systému podle vašeho vkusu. Nebo jednoduše zapněte odezvu při hrách a nechte podsvícení monitoru tancovat na hudbu, kterou přehráváte na počítači.
 • Rapid IPS panel
  Herní monitor série Optix je vybaven panelem IPS, který neprodukuje žádné zkreslení obrazu a minimálně barevné posuny při pohledu z různých úhlů. Panel IPS navíc nabídne čistý obraz a okamžitě optimalizuje barvu a jas obrazovky, abyste si vychutnali každou scénu v té nejlepší kvalitě.
  Rapid IPS displej poskytuje hráčům ultra rychlý čas odezvy 1 ms GTG, což výrazně sníží výskyt rozmazání monitoru. Křišťálově čistý obraz vám jistě poskytne konkurenční výhodu pro přesná rozhodnutí v rychlých hrách. Molekuly tekutých krystalů displeje Rapid IPS rotují stejně rychle jako tornádo. S rychlostí až 4x rychlejší než u normálních molekul tekutých krystalů je možné zkrátit dobu odezvy na 1 ms GTG (šedá až šedá), aby se eliminovalo rozmazání monitoru a poskytoval se křišťálově čistý obraz.
 • Bohaté barvy s Quantum Dot
  Technologie Quantum Dot vám umožní zažít fascinující obrázky plné oslnivého rozsahu více než jedné miliardy barev, z nichž každá je díky našemu inteligentnímu procesoru vylepšena na neuvěřitelnou čistotu. Kvantové tečky jsou nanokrystaly, které jsou schopny absorbovat světlo. Při dopadu světla vyzařují velmi přesné barvy a poskytují realistický obraz. Vychutnejte si každou scénu, jako kdybyste v ní žili s nejvěrnější reprodukcí barev.
 • HDR ready
  Herní monitor MSI je vybaven technologií HDR, která dokáže ve srovnání s tradičním monitorem produkovat obraz s více detaily, širším rozsahem barev a vypadat podobněji tomu, co vidí lidské oko. Podporovaný systém Windows 11 Auto HDR, viz níže uvedený odkaz, kde se dozvíte více o Auto HDR a jak jej povolit.

Dobyjte bojiště

Série MAG se zrodila prostřednictvím přísného testování kvality a byla navržena tak, aby byla symbolem odolnosti a odolnosti. Série MAG, zaměřená na poskytování nejlepšího uživatelského zážitku, má jednoduchý proces instalace spojený s přátelským uživatelským rozhraním, což z ní činí nejlepší volbu pro hráče základní úrovně.

Klíčové vlastnosti

 • Rychlá obnovovací frekvence a dobrá odezva
  Monitory Optix jsou vybaveny obnovovací frekvencí 165 Hz a panelem doby odezvy 1 ms GTG, který má největší přínos v rychle se pohybujících herních žánrech, jako jsou střílečky z pohledu první osoby, stíhačky, závodní hry, strategie v reálném čase a sporty. Tyto typy her vyžadují velmi rychlé a přesné pohyby, o které vás ultra vysoká obnovovací frekvence a rychlý monitor doby odezvy posunou před konkurencí.
 • NVIDIA G-Sync
  Vyzvěte jakoukoli hru bez trhání obrazovky, koktání, blikání nebo artefaktů. Kompatibilní s G-SYNC dynamicky přizpůsobuje obnovovací frekvenci displeje snímkové frekvenci GPU.
 • Gaming OSD aplikace
  Pomocí aplikace Gaming OSD je velmi snadné nastavit herní monitor. Ke konfiguraci monitoru stačí použít klávesnici a myš. Aplikace vám dokonce nabízí možnosti klávesových zkratek, takže můžete jednoduše přepínat nastavení mezi různými hrami.
 • MSI Console mode
  Pro PS5 jsme navrhli exkluzivní režim konzole pro konzole, který dokáže automaticky akceptovat 4K signály na QHD monitoru a současně podporovat HDR. To vám poskytne ty nejlepší herní zážitky a umožní vám vychutnat si konzolové hry is QHD monitorem.
 • Night Vision
  Ať už je celá obrazovka tmavá, nebo jen několik částí má výrazné stíny. Nechte první inteligentní černý tuner na světě rozjasnit váš den zvýrazněním jemných detailů v tmavých oblastech.
 • Upraveno pro perfektní sed
  Herní monitor MSI Optix je zkonstruován tak, aby vám zpříjemnil hraní her. Prostřednictvím nastavení naklánění (-5°~20°), spouštění a zvedání (0~100 mm), otáčení (-75°~75°) a otáčení (-90°~90°) můžete snadno změnit polohu monitor pro maximální ergonomii a optimální zážitek ze sledování.
 • USB hub
  Chcete-li aktivovat další porty USB a umožnit, aby byla myš k dispozici pro použití v GAMING OSD APP, nezapomeňte připojit monitor a počítač pomocí kabelu USB, který naleznete v krabici s příslušenstvím produktu. Vychutnejte si pohodlí dalších portů a intuitivní nastavení monitoru pomocí myši.
 • HDR Ready
  Herní monitor série Optix je vybaven technologií HDR, která vytváří obraz s více detaily, širokou škálou barev a ve srovnání s tradičními monitory se jeví více podobný tomu, co vidí lidské oko.
 • Pravá barva
  Herní monitory série Optix mají větší pokrytí gamutu v porovnání s obecnými monitory. Barvy a detaily hry budou vypadat realističtěji a propracovaněji, čímž se ponoření dostane až na své hranice.
 • Široké pozorovací úhly
  Díky velkému pozorovacímu úhlu mají herní monitory MSI větší prostor pro umístění monitoru do vašeho nastavení, aniž byste se vzdali optimálního zážitku ze sledování. Barvy a detaily zůstanou ostré při více úhlech v porovnání s jinými monitory s menšími pozorovacími úhly.
 • Technologie Anti-Flicker
  Běžné obrazovky monitorů mají obvykle frekvenci blikání přibližně 200krát za sekundu, což je pouhým okem nepostřehnutelné, ale časem může způsobit únavu. Technologie MSI Anti-Flicker poskytuje velmi pohodlný zážitek ze sledování snížením míry blikání.
 • Redukce modrého světla
  Monitory Optix jsou optimalizovány tak, aby produkovaly menší množství modrého světla zobrazovaného monitorem, takže můžete hrát delší dobu bez únavy očí.
 • Herní režimy
  Herní monitory řady MSI Optix nabízejí na výběr několik režimů. Hráči si mohou vybrat režim podle typu hrané hry, aby zažili ty nejlepší vizuální efekty.

Širší pohled, lepší boj

Herní monitor eSports série Optix je vybaven panelem WQHD, který podporuje rozlišení až 2560 x 1440. Tento panel s poměrem stran 16:9 umožňuje hráčům prozkoumat větší herní scény v porovnání s jinými tradičními panely FHD a postavit je před ostatní konkurenty.Technická specifikace
Obrazovka
Typ obrazovky: Rapid IPS
Podsvícení: LED
Úhlopříčka [palce]: 27
Rozlišení: 2560 x 1440
Rozteč bodu [mm]: 0,2331 mm
Obnovovací frekvence: 165 Hz
Poměr stran: 16:9
Povrch displeje: Anti-Glare
Jas [cd/m2]: 300
Kontrast: 1000: 1
Odezva [ms]: 1ms (GTG)
Zakřivení: bez zakřivení
Pozorovací úhly (horizontal / Vertikál): 178° / 178°
Počet barev: 1,07B
Konektory:
DisplayPort (1.2a) x 1
HDMI (v2.0b) x 2
Type C (DP alt.) x 1
USB 2.0 Gen1 Type A x 2
USB 2.0 Gen1 Type B x 1
Earphone jack: Ano
Jiné:
Napájení: 100-240V, 50 / 60Hz
Montáž na zeď: VESA 100 x 100 mm
Náklon: (+ 20° ~ -5 °)
Otočení: (+ 75° ~ 75°)
Nastavení výšky: 0 - 100 mm
Rozměry (ŠxVxH mm): 614,9 x 532,7 x 206,7 mm
Hmotnost [kg]: 6 050 g


Recenze na Herní monitor MSI Optix MAG274QRF-QD 27" QHD

Zatím nikdo nepřidal hodnocení.