Herní myš Logitech G502 X, bílá

Cena s DPH
2 269 Kč
Cena bez DPH: 1 875 Kč
 
Kód produktu: 449723
Logitech

Herní myš Logitech G502 X, bílá [910-006146]

Propracovaná a spolehlivá


Herní myš G502 X je nejoblíbenější myší na světě. Byla modernizována a přepracována s nejnovějšími inovacemi v oblasti herních technologií a disponuje zcela novou technologií hybridních opticko-mechanických spínačů LIGHTFORCE. Neuvěřitelná rychlost, spolehlivost a zároveň přesná aktivace nyní tvoří jeden celek.


  • Spínače LIGHTFORCE

   Přelomové hybridní opticko-mechanické spínače dosahují vyšší úrovně rychlosti a spolehlivosti a přesnou aktivaci s okamžitou odezvou. Mechanické ovládání myši zachovává ostrou, hmatovou zpětnou vazbu, kterou hráči požadují.

 • Herní senzor HERO 25K

  HERO je nejpřesnější senzor společnosti Logitech, který se snad nikdy neplete. Snímky zpracovává super rychle, a tak je schopen vám poskytnout DPI v rozmezí 100 - 25 600. Snímač HERO dosahuje přesnosti na úrovni, která se používá v e-sport turnajích, tak toho určitě využijte a přizpůsobte si DPI pomocí softwaru Logitech Gaming Software (LGS).

  • Propracované DPI a kolečko

   Tlačítko pro přepínání DPI je oboustranné a odnímatelné pro přesné přizpůsobení v závislosti na vašem úchopu a preferencích. K inovacím došlo i při ultrarychlém rolovacím kolečku. Přepínejte mezi režimem ultrarychlého volného otáčení a přesným režimem po krocích. Nakloněním kolečka doleva a doprava získáte další dva přizpůsobitelné ovládací prvky.

 • Snížená hmotnost

  Tenkostěnný vnější skelet zajišťuje minimální využití materiálu a maximální tuhost, odlehčené rolovací kolečko a další prvky umožňují dosažení hmotnosti pouhých 89 gramů.

 

Technická specifikace
Rozměry: 41,1 x 79,2 x 131,4 mm
Hmotnost bez kabelu: 89 g
Připojení: kabelové USB-A
Ergonomie: pravoruka
Snímač pohybu: optický - HERO
Rozlišení pohybu: 100 - 25 600 dpi
Typ spínače: LIGHTFORCE
Zrychlení: >40G2
Počet tlačítek: 13
Počet programovatelných tlačítek: 13
Kolečko: čtyřsměrné, mechanické
Podsvícení: ne
Vlastnosti: až 5 profilů zabudované paměti
nožičky z PTFE
nulové vyhlazování/zrychlování/filtrování

Obsah balení:

 • Myš
 • Dokumentace

Produktové video


Recenze na Herní myš Logitech G502 X, bílá

Zatím nikdo nepřidal hodnocení.