Herní klávesnice SteelSeries Apex 3 US

2 230 Kč
1 459 Kč
Cena bez DPH: 1 206 Kč
 
Kód produktu: 432668
SteelSeries

Herní klávesnice SteelSeries Apex 3 US [64795]


Voděodolná Apex 3 je plnohodnotná herní klávesnice, která vznikla spojením špičkové technologie SteelSeries s kolekcí funkcí zaměřených přímo na hraní.


Odolný vůči vodě a prachu

Nehody se stávají a Apex 3 je může přežít. S ratingem IP32 je pro prach a jiné nečistoty obtížné proniknout dovnitř, což udržuje vnitřní komponenty před poškozením, které může časem způsobit nahromadění těchto nečistot. Samozřejmě neznamená to, že klávesnici nyní můžete dát čistit do myčky nádobí, ale před běžnými nehodami je chráněna.


apex_3

10-zónové RGB osvětlení

Vyberte si z brilantních duhových efektů RGB, své oblíbené barevné schéma, nebo dokonce reagujte, když jste pod útokem. Personalizujte si osvětlení klávesnice tak, aby ladilo s jakýmkoli stylem.


Tiché herní přepínače

Spínače s nízkým třením pro téměř tiché použití a bezkonkurenční životnost s garantovaným výkonem více než 20 milionů stisku kláves.


Prémiová magnetická opěrka zápěstí

Perfektní příslušenství s jednoduchým magnetickým řešením pro snadné a bezpečné připevnění, plnou podporou dlaně a odolnou povrchovou úpravou soft touch znamená, že budete pohodlně psát a hrát tak dlouho, jak chcete.


Vyhrazené multimediální ovládací prvky

Klikací kovový válec a mediální tlačítka Vám umožní upravovat hlasitost a nastavení za chodu (přetáčení dozadu, přeskakování, pozastavení a další) pouhým stisknutím tlačítka.


Třícestné vedení kabelů

Chraňte kabel před roztahováním, tažením a zavazováním. Rám má vestavěné kanály, které Vám umožní výběr jednoho ze tří možných míst pro výstup kabelu a udržují tak pořádek na pracovním stole.


Technické specifikace:

  • Povrchový materiál: vysoce kvalitní polymerový rám
  • N-Key Roll Over: 24 kláves
  • Anti-hosting: Gaming Grade
  • Osvětlení: 10 zónové RGB
  • Váha: 820 g
  • Výška: 39,69 mm
  • Šířka: 444,70 mm
  • Tloušťka: 151,62 mm

 


Recenze na Herní klávesnice SteelSeries Apex 3 US

Zatím nikdo nepřidal hodnocení.