Herní myš Asus P504 ROG Gladius II Origin

1 239 Kč
969 Kč
Cena bez DPH: 801 Kč
 
Kód produktu: 398389
ASUS

Herní myš Asus P504 ROG Gladius II Origin [90MP00U1-B0UA00]

Po zakoupení tohoto produktu získate Cash-Back v hodnote 250 Kč.
Všechny informace o tom, jak uplatnit Cash-Back získáte na této stránce.

Zrecenzujte svůj zakoupený ASUS produkt/notebook na našem webu a získejte přístup k 3 libovolným titulům filmotéky aerovod.cz zdarma. Akce se vztahuje pouze na tyto zakoupené produkty:

 • ASUS notebooky řady ZENBOOK, VivoBook
 • Herní modely notebooků (ROG, TUF Gaming)
 • Další produkty ze série ROG, ROG Strix a TUF: základní desky, grafické karty, LCD monitory, Wifi routery, klávesnice a sluchátka. Více info zde

  Připravte se na zaměření vašeho cíle a dosáhněte vítězství pomocí optické herní myši ROG Gladius II Origin, už třetí ve skupině Gladius. Gladius II Origin má pokročilý 12000 DPI optický snímač pro rychlou odezvu a přesné ovládání, ergonomický design pro praváky, který vám zajistí komfort při prodloužených herních akcích a technologii osvětlení Aura Sync, díky které zastíníte konkurenci.

  Každý zásah je rozhodující. Srdcem ROG Gladius II Origin je proto optický senzor, který je tak přesný, že vám pomůže zasáhnout každého protivníka.

  ROG Gladius II Origin je vybavena exkluzivním designem výměnných spínačů ROG, který vám umožní snadnou výměnu spínačů pro různé přítlačné tlaky při kliknutí na spínač. Možnost výměny opotřebovaných nebo zlomených spínačů také prodlužuje životnost myši.

  Herní myš ROG Gladius II Origin je navržena tak, aby ovládla každé bojiště a její estetický vzhled tomu odpovídá. Je vybavena světelnou technologií ASUS Aura RGB se šesti přednastavenými světelnými efekty. S neuvěřitelným výkonem tak Gladius II Origin zazáří v každé bitvě!

  Využijte dokonalou synchronizaci RGB osvětlení napříč všemi produkty podporujícími Aura Sync k dokonalému vzhledu vaší bojové stanice. Můžete dokonce synchronizovat světelné efekty s právě probíhajícími herními akcemi, přehrávanou hudbou a dalšími!

  ROG Gladius II Origin je vybaven mechanismem oddělitelného kabelu a součástí balení jsou i dva typy kabelu a pouzdro ROG, takže se nemusíte zdržovat balením pokaždé, když se vyberete na cesty. Jednoduše nechte jeden kabel na stole a jeden v cestovním pouzdře ROG. Odpojte myš a můžete vyrazit!

  Intuitivní software ROG Armory umožňuje snadno upravit nastavení tak, aby vyhovovalo vašemu hernímu stylu. Přizpůsobte světelné efekty, upravte nastavení kalibrace výkonu a povrchu, namapujte si a naprogramujte jednotlivá tlačítka, vytvořte si profily nastavení a další praktické funkce.

  Technická specifikace:

 • Optický senzor s 12000 DPI pro rychlé a přesné sledování
 • Exkluzivní výsuvný mechanismus ROG pro různá nastavení přítlaku při kliknutí a prodloužení životnosti myši
 • Upravitelné osvětlení Aura RGB s podporou Aura Sync
 • Přepínač DPI pro nastavení citlivosti při činnosti
 • Spínače Omron s trvanlivostí 50 milionů kliknutí plus dva japonské přepínače Omron s odlišným přítlakem při kliknutí
 • Konstrukce s oddělitelným kabelem a pouzdro ROG pro bezproblémovou mobilitu a uložení
 • Intuitivní rozhraní ROG Armory pro snadnou úpravu tlačítek, výkonu a nastavení osvětlení


 • Recenze na Herní myš Asus P504 ROG Gladius II Origin

  Zatím nikdo nepřidal hodnocení.