Herní myš ASUS ROG Gladius II Core

Cena s DPH
729 Kč
Cena bez DPH: 602 Kč
 
 
Kód produktu: 419543
ASUS

Herní myš ASUS ROG Gladius II Core [90MP01D0-B0UA00]


ROG Gladius II Core lehká, ergonomická, kabelová optická herní myš se senzorem 6200 dpi, exkluzivním designem výměnných spínačů od ROG a osvětlením Aura Sync


 • Klasická ergonomie ROG Gladius, s oddělenými levými a pravými tlačítky, odlehčeným designem a odolnými protiskluzovými bočními držadly s ikonickým ROG logem
 • Optický senzor PAW3327 herní úrovně s až 6200 DPI pro rychlé a přesné sledování
 • Exkluzivní design výměnných spínačů od ROG pro změnu odporu kliknutí a prodloužení životnosti myši
 • Intuitivní software ASUS Armoury II pro snadné přizpůsobení tlačítek, nastavení výkonu a osvětlení
  ROG Gladius II Core využívá klasického herního ducha optické myši Gladius do přístupné nové podoby se sportovními protiskluzovými hranami zdobenými reliéfem ikonického loga ROG. Gladius II Core má optický senzor 6200 dpi a nezávislé levé a pravé tlačítko pro přesnou odezvu a přesné ovládání. Díky ergonomii pro pravou ruku pro maximální pohodlí a lehké konstrukci šetřící vaše zápěstí, výměnným spínačem a integrovanému osvětlení Aura Sync je Gladius II Core připraven pro jednoznačné vítězství.
  Díky optickému senzoru PAW3327 herní úrovně je ROG Gladius II Core dokonalou zbraní pro vaše vítězství a poskytuje citlivost 200 až 6200 dpi pro výjimečnou přesnost. Sleduje také až 220 palců za sekundu (IPS) při zrychlení až 30 g, což vám umožňuje útočit a odrážet útoky tak rychle, jak je třeba pro získání nadvlády nad herním bojištěm. Rovněž jsme optimalizovali interiér Gladius II Core, což vedlo k vysoce výkonné herní myši, která je o 20% lehčí než původní Gladius. Zjednodušuje každý pohyb, zmírňuje bolesti zápěstí a únavu, takže můžete hrát déle.
  Design exkluzivních výměnných spínačů ROG umožňuje personalizaci na zcela novou úroveň tím, že umožňuje snadnou výměnu spínačů myši. To znamená, že máte možnost nainstalovat spínač požadované síly a zpětné vazby a můžete vyměnit opotřebované nebo zlomené spínače a prodloužit tak životnost myši.
  ROG Gladius II Core přináší nejvyšší herní komfort, vítězství za vítězstvím, hru za hrou. Její obrysy a další konstrukční detaily, jako jsou texturované boční panely, byly vyvinuty s využitím důmyslných zkoušek. Výsledkem je herní myš, která se pohodlně vejde do pravé ruky a je optimalizována zejména pro styly úchopů typu palm, claw a fingertip.
  S osvětlením ASUS Aura Sync RGB posuňte svůj herní styl o úroveň výš. Naplno přizpůsobte svou myš pomocí nekonečného spektra barev a řady dynamických světelných efektů. Celé osvětlení můžete synchronizovat s neustále rostoucím portfoliem hardwaru, který podporuje systém Aura Sync, a můžete si tak vytvářet skutečně personalizované herní prostředí.
  ASUS Armory II je vylepšený obslužný program pro konfiguraci periferií, který nabízí rozsáhlé ovládací prvky. Intuitivní uživatelské rozhraní vám umožní snadno vyladit ROG Gladius II Core přesně podle vašich představ a vaší hry – upravte nastavení výkonu a kalibraci povrchu, programujte a mapujte tlačítka, přizpůsobte světelné efekty a další. Můžete dokonce sledovat hardwarové statistiky během hraní pro analýzu dat.
  Technická specifikace:

   

 • Optický senzor 200-6200 DPI pro rychlé a přesné sledování
 • Konektivita USB 2.0
 • Senzor PMW 3327
 • Maximální rychlost 220 IPS
 • Maximální akcelerace: 30G
 • USB report rate: 1000Hz
 • 6 programovatelných tlačítek
 • Podporovaný OS: Windown 10
 • Rozměry a hmotnost: 126 x 67 x 45mm / 92,5g


Recenze na Herní myš ASUS ROG Gladius II Core

Zatím nikdo nepřidal hodnocení.