Haylou GT6 TWS, black

Cena s DPH
609 Kč
Cena bez DPH: 503 Kč
 
Kód produktu: 432550
Haylou

Haylou GT6 TWS, black [HAY-931068]

Bezdrátová sluchátka patří již delší dobu k oblíbeným gadgetům. Obzvlášť tehdy, pokud se v nich kombinuje kvalita s nízkou cenou. Xiaomi přináší pod značkou Haylou další nový model v podobě Haylou GT6. Ty přinášejí za málo peněz opravdu hodně muziky - Bluetooth 5.2, 12mm měniče, nízká latence, AAC kodek a další užitečné vychytávky.

Proč koupit Haylou GT6?

 • Stabilní spojení
  Haylou GT6 přinášejí bezdrátovou technologii Bluetooth ve verzi 5.2. Díky tomu jsou sluchátka méně náročná na spotřebu energie a zpoždění přenosu zvuku je výrazně sníženo. Mimo jiné se díky tomu prodlouží také výdrž na jedno nabití až o 40%.
 • Kvalitní zvuk
  Membránové reproduktory ve sluchátkách mají průměr až 12 mm a jsou vyrobeny z polymerové pryskyřice. Dosahují výrazných basů v kombinaci s jasnými vysokými frekvencemi. Dekódování zvuku AAC podporuje vyšší rozlišení a zároveň zvyšuje míru komprese zdrojů, čímž efektivně zachycuje všechny zvukové detaily.
 • Dlouhá výdrž
  Sluchátka májí baterie s kapacitou 35 mAh a nabíjecí box má akumulátor s kapacitou 310 mAh. Výrobce udává kombinovanou výdrž na jedno nabití až 20,5 hodiny přehrávání hudby. Pouzdro se nabíjí prostřednictvím dnes již běžného USB-C vstupu.
 • Automatické spojení
  Vytažením sluchátek z pouzdra přichází k automatickému spojení s telefonem, takže se nemusíte trápit s manuálním připojením pokaždé, když budete chtít poslouchat hudbu či volat. Po jejich opětovném odložení do pouzdra, se sluchátka automaticky dobijí ze zabudovaného akumulátoru dokovací krabičky.
 • Jednoduché ovládání
  Na boční straně obou sluchátek jsou multifunkční dotykové plochy. Různé metody ovládají konkrétní funkce. Například trojí poklepání na sluchátko vyvolá funkci hlasového asistenta. Mezi podporované patří Google asistent, Siri od Applu či XiaoAI od Xiaomi. Jednoduchým poklepáním nebo dvojitým poklepáním lze pozastavit nebo spustit skladbu, přijmout nebo odmítnout hovor a výhodou je i možnost přepínání písniček.

Technická specifikace

Obecné
Bluetooth: v5.2
Bluetooth profily: HFP/HSP/A2DP/AVRCP
Dosah bluetooth: do 10m
Měniče: 12mm s podporou AAC
Frekvenční rozsah: 20 - 20 000 Hz
Aktivní potlačení hluku: neuvedeno
Výdrž baterie: do 20,5 hodin hudby/hovorů
do 200 hodin v režimu Standby
Kapacita baterie: 35 mAh každé sluchátko
310 mAh nabíjecí dock
Dotykové ovládání: ano

Obsah prodejního balení:

 • sluchátka
 • nabíjecí kolébka
 • dokumentace


Recenze na Haylou GT6 TWS, black

Zatím nikdo nepřidal hodnocení.