Haylou GT5 TWS, black

Cena s DPH
759 Kč
Cena bez DPH: 627 Kč
 
Kód produktu: 416371
Haylou

Haylou GT5 TWS, black [HAY-930528]

Haylou GT5 jsou nová sluchátka s mikrofonem TWS Bluetooth 5.0 se zvukem s velmi nízkou latencí.

Proč koupit Haylou GT5?

 • Rychlá odezva
  Sluchátka Haylou GT5 jsou postavena na nejnovějším čipu Bluetooth 5.0. Nový čip poskytuje vynikající kvalitu zvuku pomocí kodeku AAC, nízkou latenci v herním režimu a prodlouženou výdrž baterie. Jednoduché použití přidává nezávislé připojení sluchátek. Z nabíjecího pouzdra si můžete vzít jakékoli sluchátko do uší a zapne se v mono režimu. Když vyjmete druhé z pouzdra, sluchátka se automaticky přepnou do stereofonního režimu.
 • Špičková reprodukce zvuku
  Díky nové membráně z 7,2 mm polymerní pryskyřice membrány do uší dokonale reprodukují čisté basy i přirozené středy a výšky. Díky sluchátkům do uší Haylou GT5 zažijete kvalitu stereofonních hovorů.
 • Ultra lehká
  Sluchátka do uší váží pouze 3,9 gramu a jsou lehká a téměř neviditelná. Dotykové ovládání je pohodlné. Senzor detekce nošení pozastaví hudbu nebo audioknihy, když vyberete sluchátka z uší, a automaticky obnoví přehrávání, když se sluchátka vrátí do uší.
 • Neuvěřitelná výdrž
  Sluchátka Haylou GT5 mohou pracovat nepřetržitě asi 4 hodiny a pokud použijete nabíjecí pouzdro (600mAh), výdrž baterie se zvýší na 24 hodin. Sluchátka můžete nabíjet pomocí bezdrátového nabíjení nebo kabelu typu C.
 • Bezproblémové přepínání a pohodlné používání
  Haylou GT5 podporuje dvoukanálový simultánní přenos s designem oddělení levého a pravého ucha. Nasazením jednoho sluchátka do uší přepnete do mono režimu a poté druhým okamžitě obnovíte stereofonní režim. Osvoboďte svou mysl rychlým přepnutím a stabilním připojením.
 • Inteligentní detekce
  Vysoce přesné infračervené světlo dokáže přesně vycítit stav nošení sluchátka. Vyberte jej, aby se automaticky pozastavil, a zapněte jej, abyste mohli pokračovat v hraní. Není nutná žádná operace s mobilním telefonem. Nepřijdete o žádné krásné chvíle.
 • Přesné dotykové ovládání
  Haylou GT5 eliminuje bolest při mačkání uší během fyzického ovládání tlačítkem. Přijímá vysoce přesný dotykový design. Mírným dotykem na panelu můžete ovládat telefon, hudbu a hlasového asistenta a získáte tak opravdu pohodlné ovládání.
 • Velmi lehký, beztlakový a bezpečný
  Díky ergonomickému designu, velmi lehkým 3,9 g a silikonovým náušníkem šetrným k pokožce se Haylou GT5 pohodlně hodí k uším . Tak snadné, že si jich sotva všimnete. I po hodinách nošení je to stále pohodlné.
 • Zobrazení zbývající baterie
  Na přední straně nabíjecího pouzdra je vizualizováno upozornění na zbývající baterii, abyste měli přehled o zbývající baterii. Rozlučte se s úzkostí při nízkém nabití baterie.

Technická specifikace

Základní parametry
Model: Haylou GT5
Typ nošení: do uší
Barva: černá
Mikrofon: ano
Bluetooth : ano
Bluetooth verze: v5.0
Dosah komunikace: 10m
Napájení
Čas nabíjení sluchátek: Asi 2 hodiny
Čas nabíjení nabíjecího pouzdra: Asi 3 hodiny
Doba přehrávání: Asi 4 hodiny
Výdrž baterie (s nabíjecím pouzdrem): Asi 24 hodin
Kapacita baterie jednoho sluchátka: 40mAh
Kapacita nabíjecího pouzdra: 580mAh
Základní funkce
Podporný protokol: HFP
HSP
A2DP
AVRCP
Hlavní funkce: Přehrávání / pozastavení hudby
přepínání mezi stopami
upozornění na příchozí hovor
stereofonní hovor
potlačení hluku
hlasová výzva

Obsah prodejního balení:

 • Sluchátka Bluetooth Haylou GT5 TWS
 • Nabíjecí box
 • Uživatelská příručka


Recenze na Haylou GT5 TWS, black

Zatím nikdo nepřidal hodnocení.