GRIP: Combat Racing [Steam]

Digitální distribuce
769 Kč
759 Kč
Cena bez DPH: 627 Kč
 
Nákupem získáš 10 věrnostních bodů.
Kód produktu: 417010
WiredEN dabing
Hra vyžaduje připojení k síti internet a aktivaci v systému Steam!

GRIP: Combat Racing [Steam] [PC digital]


Hra inspirovaná hrami Rollcage z let 1999 a 2000, Grip je nová značka nové generace. Návrat k hardcore bojovým závodům plným těžké artilerie v plné rychlosti, hra je intenzivním smyslným zážitkem.


Hra naplno využívá potenciálu Unreal Engine 4, Grip vás vezme na divokou jízdu do nostalgické minulosti a zároveň se opírá o nadupanou sci-fi verzi budoucnosti.


 

  • Bláznivé rychlosti až do 700 km/h, zatímco jezdíte na zemi, stěnách či stropě. Všechno a co dostanete pneumatiky vás udrží. Design a fyzika vozidel také umožňuje jezdit dál i po převrácení.
  • Jezděte na různých planetách. Od nepřátelských zmrzlých světů, po mimozemská města. Všechny tratě budou různé a hlavně plné objektů, které můžete zničit a použít proti nepřátelům. Každá trať nabízí několik možných cest, takže pro výhru musíte využít všech smyslů.
  • Vyberte si z řady ozbrojených vozidel vyrobených společnostmi z celé galaxie. Každé vozdilo má jiné přednosti, některé jsou rychlé a agilní, jiné jsou zase obrovské a obtížné. Po výběru si můžete vůz dále přizpůsobit podle vlastních představ.

.

  • Na tratích můžete nasbírat nejbláznivější škálu zbraní a posílení. Tvůrci hry mají v plénu nadále vytvářet úchvatné a nevídané zbraně, takže jim můžete zaslat vaše nápady a možná ve hře uvidíte právě vaše zbraně.
  • Při hře vás bude doprovázet řada různých elektornických stylů hudby.

 Jedná se o digitální verzi hry GRIP: Combat Racing, kód vám bude zaslán SMS zprávou nebo e-mailem.


Recenze na GRIP: Combat Racing [Steam]

Zatím nikdo nepřidal hodnocení.