Grand Theft Auto 5 Typ konzole:

DOSTUPNÉ TAKÉ NA Grand Theft Auto 5 - PC DVDGrand Theft Auto 5 - PS4Grand Theft Auto 5 - Xbox Series X|SGrand Theft Auto 5 - XBOX ONEGrand Theft Auto 5 - PS3Grand Theft Auto 5 - XBOX 360
Cena s DPH
649 Kč
Cena bez DPH: 536 Kč
 
 
Kód produktu: 409108
RockstarEN dabing
 
Chceš ušetřit 130 Kč ? Tento produkt prodáváme také jako bazár za 519 Kč

Grand Theft Auto 5 [PS5]

Sony ohlásilo příchod jedné z nejúspěšnějších heer poslední generace i k PlayStation 5. Užijte si tento titul v nové vylepšené grafice a téměř bez čekání na načítání hry.

Grand Theft Auto 5 je dodnes největší a nejambicióznější titul v sérii GTA. Přináší svět nebývalého rozsahu a detaily překypující životem, od hor po hlubiny oceánu.

Los Santos, rozlehlá, sluneční metropole, plná svépomocných guru, vycházejících hvězdiček i blednoucích celebrit, kterým kdysi záviděl celý západní svět, se snaží zůstat nad vodou v čase ekonomické nejistoty a levných reality show. Uprostřed celého toho zmatku zvažují své vlastní šance na přežití a úspěch tři velmi odlišní kriminálníci. Franklin, bývalý gangster z ulice, teď hledá skutečné příležitosti a velké peníze. Michael, bývalý profesionální trestanec, kterého odchod do důchodu je mnohem méně růžový, než v jaký doufal. A Trevor, násilný maniak ovládaný levnými drogami. Výběr možností se zužuje a hlavní hrdinové riskují všechno v sérii odvážných a nebezpečných loupeží, které můžou změnit jejich život.

  • Nejnovější díl v populární sérii Grand Theft Auto.
  • Vydejte se do města Los Santos, rozprostírajícího se v dnešní jižní Kalifornii.
  • Prozkoumejte rozlehlé městské prostředí, stejně jako okolité kopce, přírodu a pláže.
  • Hromaďte víc a víc peněz, jakýmkoliv způsobem, v nejambicióznější hře, jakou jste kdy hráli.
  • Užijte si nový pohled na svobodu otevřeného světa, výpravu, na misích založenou hratelnost a online multiplayerovou akci.


  • Recenze na Grand Theft Auto 5

    Zatím nikdo nepřidal hodnocení.