Gotham Knights (Deluxe Edition) Typ konzole:

DOSTUPNÉ TAKÉ NA Gotham Knights (Deluxe Edition) - Xbox Series X|S
Cena s DPH
1 059 Kč
Cena bez DPH: 875 Kč
 
Kód produktu: 445409
WarnerEN dabing

Gotham Knights (Deluxe Edition) [PS5]

Gotham Knights nabídne originální příběh ze světa Batmana a DC Comics. Hráči dostanou k dispozici dynamické a interaktivní město Gotham City plné zločinců. Základnou hrdinů bude Zvonica, odkud se nová éra hrdinů vydá řešit záhady, které spojují nejtemnější kapitoly v historii města a musí porazit notoricky známé záporáky v krásných a epických konfrontacích. Otevřený svět můžete brázdit jako jedna ze čtyř postav, které se ujaly ochrany nad městem po smrti Batmana.

O hře


JEDEN ZE ČTYŘÍ
Hlídejte temná zákoutí pěti městských čtvrtí Gothamu a využijte schopnosti a dovednosti naplno ak přesunu využijte kultovní Batcycle. Postupem se všechny 4 postavy (Batgirl, Nightwing, Red Hood a Robin) rozvíjí, zlepšují se jim schopnosti a rozrůstá arzenál zbraní a vybavení. Při průzkumu a ochraně města narazíte na bohaté příběhy a známé záporáky ze světa DC Comics, jako například Mr. Freeze.

BOJOVNÍČKA A HACKERKA
Batgirl, také známá jako Barbara Gordon, je odhodlána bojovnice a zkušený hacker. Jako dcera zesnulého gothamského komisaře Jima Gordona pomáhala v minulosti Batmanovi jako Oracle. Nyní, po letech zotavení a příprav, je připravena vstoupit do své nové role, ovládající své obušky a využívající svého výcviku v kickboxu, capoeira a juu-jitsu.

VODCE
Nightwing je Dick Grayson, první Robin, který byl Batmanovým chráněncem předtím, než se stal hrdinou. Je to přirozený vůdce, nejstarší a nejchytřejší člen Batmanovy rodiny. Mistrovství Nightwinga v akrobaci je doplněno odborným využitím jeho charakteristických Escrima Sticks, díky kterým je schopen hravě sejmout nepřátele.

Deluxe Edition obsahuje:
  • hru Gotham Knights
  • Beyond Suitstyle (inspirovaný animovaným seriálem Batman Beyond)
  • 3 exkluzivní barevná schémata
  • kosmetický doplněk "Knightwatch by Jim Lee" transmog
  • další bonusový obsah (emote, boosted gear, salvage)

Trailer


Recenze na Gotham Knights (Deluxe Edition)

Zatím nikdo nepřidal hodnocení.