Gotham Knights (Collector’s Edition) Typ konzole:

poštovné zdarma bez ohledu na zvolený způsob dodání ...
DOSTUPNÉ TAKÉ NA Gotham Knights (Collector’s Edition) - PS5
Cena s DPH
6 049 Kč
Cena bez DPH: 4 999 Kč
 
Kód produktu: 446389
WarnerEN dabing

Gotham Knights (Collector’s Edition) [Xbox Series X|S]

Strhující příběh ve sběratelské edici

Gotham Knights nabídne originální příběh ze světa Batmana a DC Comics. Hráči dostanou k dispozici dynamické a interaktivní město Gotham City plné zločinců. Základnou hrdinů bude Zvonice, odkud se nová éra hrdinů vydá řešit záhady, které spojují nejtemnější kapitoly v historii města a musí porazit notoricky známé záporáky v krásných a epických konfrontacích.
Otevřený svět můžete brázdit jako jedna ze čtyř postav, které se ujaly ochrany nad městem po smrti Batmana. Získejte nyní hru Gotham Knights v limitované sběratelské edici spolu s bonusovými předměty, které vám pomohou ochránit město!

O hře

 • Jeden ze čtyř
  Hlídejte temná zákoutí pěti městských čtvrtí Gothamu, využijte své schopnosti a dovednosti naplno ak přesunu využijte kultovní Batcycle. Postupem se všechny 4 postavy (Batgirl, Nightwing, Red Hood a Robin) rozvíjí, zlepšují se jim schopnosti a rozrůstá arzenál zbraní a vybavení. Při průzkumu a ochraně města narazíte na bohaté příběhy a známé záporáky ze světa DC Comics, jako například Mr. Freeze.
 • Bojovnice a hackerka
  Batgirl, také známá jako Barbara Gordon, je odhodlaná bojovnice a zkušená hackerka. Jako dcera zesnulého gothamského komisaře Jima Gordona pomáhala v minulosti Batmanovi jako Oracle. Nyní, po letech zotavení a příprav, je připravena vstoupit do své nové role, ovládající své obušky a využívající svého výcviku v kickboxu, capoeira a juu-jitsu.
 • Zkušený vůdce
  Nightwing je Dick Grayson, první Robin, který byl Batmanovým chráněncem předtím, než se stal hrdinou. Je to přirozený vůdce, nejstarší a nejchytřejší člen Batmanovy rodiny. Mistrovství Nightwinga v akrobaci je doplněno odborným využitím jeho charakteristických Escrima Sticks, díky kterým je schopen hravě sejmout nepřátele.
 • Temperamentní antihrdina
  Red Hood, dříve známý jako Jason Todd, je intenzivní a nestálý antihrdina. Red Hood má potíže s udržením svého temperamentu pod kontrolou, ale nebude váhat vstoupit do palebné linie, když je přítel v ohrožení. Jeho výcvik mu dal nejvyšší lidskou sílu a znalosti v mnoha bojových technikách se všemi druhy zbraní – tradičními i těmi moderními.
 • Deduktivní génius
  Robin je Tim Drake, mladý zázrak a génius týmu, který je mistrem deduktivního uvažování. Jako skutečný následovník v Batmanově odkazu je motivován přesvědčením, že Gotham City potřebuje ochranu, a doufá, že bude typem personifikovaného hrdiny Batmana. Jako bojovník je vyzbrojen třídílnou tyčí a je zkušený v různých stealth technikách. Robin má také zkušenosti v kombinované psychologii války a behaviorálních vědách.

Collector's edition obsahuje:

  • Deluxe Edition verzi hry Gotham Knights - DLC obsah ke stažení - Visionary Pack (exkluzivní vybavení, kosmetika, skiny postav Beyond Suitstyle)
  • Bonusový obsah ve hře (Promethium New Guard Transmogs)
  • Sběratelský odznak
  • 16stránková kniha
  • Exkluzivní mapu Gotham City
  • Sošku - diorama 4 postav

Produktové video Collectors Edition


Recenze na Gotham Knights (Collector’s Edition)

Zatím nikdo nepřidal hodnocení.