FIFA 22 CZ + NHL 22 CZ Typ konzole:

DOSTUPNÉ TAKÉ NA FIFA 22 CZ + NHL 22 CZ - Xbox Series X|S
Cena s DPH
1 009 Kč
Cena bez DPH: 834 Kč
 
Kód produktu: 460248
ElectronicCZ titulky

FIFA 22 CZ + NHL 22 CZ [PS5]


Revoluční technologie nové generace HyperMotion na konzolích Playstation®5 a Xbox Series X|S Váš zážitek z hraní dostane na úroveň, kterou jste ještě nezažili. Technologie integruje pokročilá data z celého týmu a strojní učení s cílem učinit hratelnost ještě intenzivnější. Díky výkonu konzole nové generace hra slibuje prozatím nejrealističtější a nejplynulejší hratelnost vůbec. Novinky jsou ve hře implementovány napříč všemi herními režimy. Můžete se těšit na větší konzistentnost brankářů díky jejich propracovanému chování, které přinese větší klid na nejdůležitější post na hřišti.


Budete mít možnost opět si splnit své fotbalové sny v režimu kariéry a v módu VOLTA FOOTBALL zase můžete vystavit na obdiv svou eleganci v malém fotbalu s novými způsoby hraní a postupy každou sezónu. V režimu Profi kluby utvořte tým s vylepšeným systémem přizpůsobení týmu a postupu, díky čemuž budete mít svého profesionála pevně v rukou.


TECHNOLOGIE HYPERMOTION


Na konzolích nové generace je systém HyperMotion naprostou novinkou když kombinuje dvě technologie čímž výrazně mění a vylepšuje hratelnost.

 • Pokročilé nasnímání zápasu 11 vs 11: Soupravy Xsens vůbec poprvé umožňují snímat pohyb 22 profesionálních fotbalistů, kteří hrají ve vysokém tempu. Získané ohromné množství kvalitních údajů o pohybu hráčů je výborným základem pro pohyb jednotlivců ve hře FIFA 22.
 • Strojní učení: Špičkový patentovaný algoritmus zpracoval přes 8,7 milionu snímků z pokročilého snímání zápasu, díky čemuž tento algoritmus dokáže v reálném čase vytvářet zcela nové animace, což má za následek dosažení organického fotbalového realismu při různých situacích na hřišti. Výsledkem je mnohem reálnější a také plynulejší hratelnost v každém zápase.
 • Autentický pohyb týmu: Soupravy Xsens, které jsou poprvé použity k nahrávání dat od všech fotbalistů hrajících ve vysokém tempu, jsou zásadním krokem vpřed. Data jsou pořízena z každého doteku, zákroku, sprintu a souboje, a dohromady tvoří základ největší aktualizace animací v historii série FIFA. Díky více než 4000 animacím (více než 3 krát více než ve FIFE 21) je ve hře docílen vylepšený projev každého jednoho hráče.
 • Algoritmus "ML-Flow": Tento algoritmus mění od základů celý systém fungování animací ve sportovních videohrách, což má za následek zvýšenou plynulost a vizuální realismus. Na základě více než 8,7 milionu snímků tento algoritmus vytváří v reálném čase nové animace, díky čemuž můžete lépe přizpůsobit svůj krok a tempo běhu před zpracováním míče nebo plynuleji střílet na branku.
 • Taktická UI: Nové generace konzolí nabízejí možnosti zlepšení i při taktické inteligenci všech hráčů v poli. Kažý hráč dokáže mnohem lépe vnímat rozestavení a pohyb spoluhráčů i soupeřů, čímž vzniká zcela nová úroveň taktického realismu. V útoku nyní mohou hráči činit až 6x více rozhodnutí každou sekundu, což znamená, že mají lepší povědomí o svém okolí. Při zakládání akcí se chovají inteligentněji, náběhy si umí načasovat, mají silnější start na volný míč. Defenzivní UI nabízí možnosti fungování týmu jako celku, hráči drží rozestavení při pohybu na hřišti a takticky pokrývají volné prostory.
 • Kinetické vzdušné souboje: Dvě vylepšené technologie hráčských interakcí synchronizují animace hráčů, což realizuje vizuální efekt a odezvu ve vzdušných soubojích o míč. Všímejte si obránců a útočníků, jak se strkají, táhnou a vrážejí do sebe při snaze dostat se k míči. Výsledkem je zvýšená kvalita hlavičkování.
 • Vyrovnaná kontrola míče: Aktualizované animace zlepšují ve hře FIFA 22 ovládání míče, díky čemuž je hra přirozenější a plynulejší než kdykoliv předtím. Delší dvoudotykové animace umožňují snazší kontrolu míče ve vzduchu, větší mrštnost při zpracování na zemi a sílu hráče při krytí míče.
 • Přirozenější hráči: Díky pokročilému snímání zápasu 11 vs 11 se můžete těšit na zcela nové animace hráčů bez míče a jejich chování, které také přispívají ke vylepšení celkové přirozenosti a uvěřitelnosti aktérů na hřišti. Můžete si všimnout, jak si hráči spolu povídají a gestikulují na základě aktuálního dění a vážnosti situace. Všechna vylepšení v oblasti aktivního pohybu dělají letošní ročník nejrealističtějším a nejpůsobivějším v historii série FIFA.
  fifa_22_next_gen

  DALŠÍ PRVKY HRATELNOSTI
 • Propracované chování brankářů - díky novému systému chytání jsou brankáři mnohem inteligentnější, což bude mít za následek jejich stabilnější výkony a rozumnější rozhodování mezi tyčemi. Jejich poziční hra vychází z různých stylů brankářů z celého světa, s cílem věrně okopírovat chování nejlepších brankářů, včetně jejich bleskových reflexů.

   

 • Reálná fyzika míče - skutečná data implementovaná do FIFA 22 dávají fyzice míče zcela nový rozměr realismu. Do detailu propracované parametry, včetně rychlosti, falše, aerodynamického odporu a tření, změní každý dotek, střelu, volej, přihrávku nebo dribling na zcela nový zážitek, který bude působit opravdu skutečně.

   

 • Výbušný sprint - úplná novinka v hratelnosti, která mění dynamiku situací jeden na jednoho. Dostáváte větší kontrolu nad zrychlením při driblingu nebo při bránění. Soupeře nalákejte, počkejte si na vhodný okamžik a v plné rychlosti se zbavte obránce a pomozte týmu v útočení.

   

 • Nové útočné taktiky - díky novým taktikám dostáváte možnost lépe kontrolovat to, jakou hrou se chcete prezentovat na hřišti. Můžete nastavit pro mužstvo různé styly pro jednotlivé poloviny hřiště. Drže míč na své polovině hřiště a rychlým založením akce pronikněte přes soupeřovu obranu. Případně hrajte od šestnáctky po šestnáctku, nebo dejte přednost vlastnímu individuálnímu stylu.
  REŽIM KARIÉRA

  Prožít své vysněné fotbalové momenty můžete právě v režimu kariéry ve FIFE 22. Vytvořte si klub az odpisovaného mužstva, zralého na sestup vybudujte světového giganta. V propracovaném módu Kariéra hráče můžete využít vícero způsobů a postupů k dosažení vytoužených úspěchů.


  VOLTA FOOTBALL

  Nová dávka elegance na celém hřišti, nové způsoby vyjádření vlastního stylu a propojení s týmem na pouličních fotbalových hřištích po celém světě.


  FIFA ULTIMATE TEAM

  Postavte si vysněný tým a utkejte s ostatními v nejoblíbenějším režimu série FIFA. Budete mít možnost výběru z tisíců hráčů a řady způsobů, jak si upravit klub na hřišti nebo mimo něj. Můžete hrát sólo ve Squad Battles, společně v kooperativním FUT, On-line, či Division Rivals, nebo zápasy s nejlepšími v FUT Champions, FIFA Ultimate Team™ (FUT) Vás budou celou sezónu spojovat s herním světem skrze rozmanitý obsah, který vychází z reálných výkonů a soutěží, včetně UEFA Ligy Mistrů, UEFA Evropské ligy nebo CONMEBOL Libertadores.

  Ultimate Team nabídne upravený způsob zápasu v režimech Division Rivals a FUT Champions, to vše s cílem poskytnout jednodušší a dostupnější způsob testování Vašich schopností proti ostatním hráčům. Nechybí ani další možnosti přizpůsobení klubu na hřišti i mimo něj a FIFA představuje také novou edici předmětů s názvem Hrdinové FUT, díky čemuž se do hry vrátí někteří oblíbení fotbalisté.


   

 • Hrdinové FUT - vzpomeňte si na některé z nejpamátnějších fotbalistů v rámci edice Hrdinové FUT. Nové předměty Vám budou připomínat nezapomenutelné momenty, díky nimž se z hráčů stali oblíbenci mezi fanoušky. Hrdinové FUT Vám dávají nové možnosti při budování týmu s konkrétní ligovou souhrou a možností připomenout si některé nostalgické okamžiky, díky kterým hráči získali místo v edici Hrdinové FUT 22. (Například Robbie Keane a zisk trofeje za Ligový pohár ve 2008, dvě branky Diega UEFA Champions League 2010, které potvrdily treble Interu Milán, nebo gól Maria Gomeza, díky kterému jeho tým získal bundesligový titul v roce 2007).
  PROFI KLUBY

  Nové možnosti přizpůsobení klubu Vám umožní vyčnívat nad ostatními na trávníku nebo v hledišti. Pomocí systému hráčského rozvoje dostanete plnou kontrolu nad jeho vývojem a díky efektivnějším prvkům sociálního hraní naleznete další zápas mnohem rychleji. Nejvyšší čas začít skládat tým na novou sezónu Profi klubů.

  NHL 22  EA SPORTS NHL 22 se díky podpoře Enginu Frostbite dostane superhvězdná péče. Vůbec poprvé v historii využije série EA SPORTS NHL výkonu jednoho z nejlepších herních enginů, což sebou přinese bezkonkurenční vizuální detaily u každého hitu, kliky a střely. Díky super hvězdným X-Factors a zcela novému systému schopností, který odemyká jedinečné dovednosti superhvězd NHL, poznáte osobnost a sílu elitních hráčů ligy. Hvězdy NHL v EA SPORTS NHL 22 věrně napodobují dovednosti a styl svých skutečných protějšků a jejich přínos na ledě je tak evidentnější než kdykoli předtím. Superhvězdná X-Factors přináší do každého herního režimu od HUT po World of Chel nové možnosti v oblasti hráčských tříd. EA SPORTS NHL 22 je zcela novou hrou pro novou generaci, která vám nabízí více způsobů hraní a měření sil než kdykoli předtím. Těšte se na přelomový hokej.


  Hráči, kteří začnou hrát NHL 22 na systému PlayStation 4 nebo konzoli Xbox One, budou moct převést hodnotu svého týmu HUT Teamu a pokračovat na konzoli PlayStation 5 nebo Xbox Series X | S v rámci NHL 22, což znamená, že:

 • Uživatelé mohou ochránit 20 hráčských předmětů + trenéra na své aktuální soupisce a převést je na novou konzoli.
 • Když bude obsah přenesen z konzole 4. generace na konzoli 5. generace, změní se z bezpečnostních důvodů na neobchodovatelný.
 • Tato jednorázová migrace obsahu bude dostupná v prosinci 2021.
  ENGINE FROSTBITE

  Do EA SPORTS NHL 22 přichází vůbec poprvé legendární engine Frostbite™. NHL 22 nabízí obrovská vizuální vylepšení jak v případě současné, tak i nové generace konzolových her, a představuje tak jeden z největších kroků vpřed v oblasti grafiky celé série. Ať už jde o propracované podobizny hráčů či animace tkanin, které vdechnou postavám život, nebo dynamické nasvícení vytvářející skutečně působivé herní prostředí, vylepšení uvidíte naprosto všude.


  Vizuální vylepšení:

  Ve všech herních verzích přináší Frostbite dramatická vizuální vylepšení, která zásadně zvyšují autentičnost. Superhvězdy NHL ještě nikdy nepůsobily tak živě – proměnou prošlo úplně vše od celkové podoby až po oči, které sledují dění kolem postavy a reagují na něj. Ať se podíváte kamkoli, všude uvidíte vylepšení:

 • Propracovaný vzhled hráčů: Totální proměnou prošlo více než 100 modelů hlav hvězdných i generických hráčů tak, aby reflektovaly aktuální sezónu a nabídly vaše oblíbené hokejisty v ještě větším detailu.
 • Vylepšení dresů: Díky drobným detailům tkanin a značkových prvků ve vysokém rozlišení, jako jsou nášivky nebo loga, je vidět doslova každý steh. To vše bez dopadů na výkon a zatížení paměti či disku.
 • Vylepšení odstínů vlasů u všech hráčů: Díky převzetí technologie odstínování vlasů ze série EA SPORTS FIFA nyní hráči mají „funkční“ vlasy, na kterých se realističtěji odráží světlo.
 • Animace očí (PA2 Procedural Awareness): Ve srovnání s minulostí nyní hráči mají bohatší paletu výrazů, protože technologie PA2 reaktivního pohybu očí jim vdechla nový prvek živosti. Oči hráčů sledují hlavní dění kolem sebe (například při vjíždění na přihrávku), ale krátkým pohledem zaznamenávají i to, co je v blízkosti (například protihráči).
 • Vylepšené stínování pokožky: Nové vykreslování pokožky v kombinaci s vylepšeným nasvícením zvyšuje autenticitu hráčů dosud nevídaným způsobem.
 • Animace oblečení: dresy se hýbou podle hráčů. Nové animace dávají tkaninám, které přesně reagují na pohyby hráčů, nový fyzikální rozměr.
  Exkluzivní vylepšení verzí hry pro PlayStation 5 a Xbox Series X | S:
 • Drobné detaily výstroje: Rozšířené detaily dresů a výstroje vytváří v momentě těsného přiblížení kamery realistické struktury každé textilie a švu.
 • Drobné detaily prostředí: Vylepšené detaily prostředí obohacují textury povrchů a vytváří mikrostíny z každého zdroje světla.
 • Vylepšená simulace pohybu oblečení: Látka na kalhotách a dresech brankářů a hráčů v poli reaguje na pohyb a prostředí.
 • Simulace pohybu tkaniny sekundárních postav: Detailnější simulace pohybu tkaniny se dočkají i postavy trenérů a rozhodčích.
 • Animace obličeje: Zvyšuje realismus výrazů tváří, které nyní věrně reagují na okolní dění.
 • Dynamické nasvícení: Nové dynamické nasvícení, přítomné ve všech prostředích au všech postav, dodává celkovému zážitku realistickou texturu a hloubku.
 • Vylepšené efekty včetně ledu odlétajícího od bruslí: Detaily kouřových efektů přesněji reagují na světlo a led odletující od bruslí může zasáhnout i objektiv kamery. Kamera v brance, na trestné lavici, na střídačkách i pojízdná kamera mají každá přizpůsobené odrazy světla stejně jako rozmazání obrazu v reakci na světlo.
  Fyzika hokejky:

  Nová realistická interakce hokejky zvyšuje fyzikální úroveň hry a přináší:

 • Souboje o puk, které jsou férové a založené na dovednosti
 • Lepší systém kontaktu hokejky s tělem protihráče má za výsledek přesnější posuzování nedovolených zákroků.
 • Realističtější pohyb podél hrazení, aniž by hokejka procházela texturami.
  Rozšířená realita: Klíčové herní statistiky a informace jsou během zápasu promítány přímo na hrací plochu díky souboru vizuálních prvků rozšířené reality, které se hladce prolínají s děním na ledě. Díky většímu množství informací přímo ve hře můžete lépe přizpůsobovat svoji strategii – kvůli získání klíčových statistik v reálném čase už nemusíte hru přerušovat a probírat se nabídkou pauzy.
  Superhvězdná X-Factors

  Zažijte účinek superhvězdných X-faktorů, což je průlomový herní systém, díky kterému naplno využijete výjimečných schopností hvězdných hráčů – jejich přítomnost na ledě má nyní ještě větší vliv než kdy předtím. Schopnosti Superstar X-Factor, které jsou vyhrazeny pouze pro hráčskou elitu ligy, oddělují ty nejlepší od ostatních a superhvězdy díky nim působí stejně věrně jako jejich živé protějšky. Ve hře jsou dvě úrovně schopností Superstar X-Factor, které lze hráčům přiřadit, a to výjimečné zónové schopnosti v daném herním pásmu a rozšířené schopnosti superhvězdy. Každý hráč dostane jednu primární schopnost v pásmu, která je pro jeho hru dominantní, a sekundární sadu schopností superhvězd. Skutečná funkce superhvězdné schopnosti X-Factor zůstává vždy stejná, ale mění se úroveň posilujícího efektu primární a sekundární schopnosti. Superstar X-Factors jsou zpracovány s vysokou věrností a vychází z charakteristických prvků hry nejlepších hráčů ligy. Ať už jde o dělovou střelu příklepem, precizní přihrávku, explozivní rychlost při přechodu do útoku nebo bleskové reflexy před brankou, X-faktory superhvězd se týkají všech pozic na ledě, což do hry vnáší nový prvek konkurence mezi třídami hráčů a nutnosti strategického uvažování.


  Herní režimy

 • HOCKEY ULTIMATE TEAM: HUT je herním režimem NHL 22, ve kterém si můžete vytvořit vlastní soupisku ze současných, bývalých i legendárních hráčů NHL a hrát s nimi on-line. Vytvářejte si mužstva, sbírejte odměny a udělejte ze svého týmu ten nejlepší.
 • WORLD OF CHEL: Centrum WOC pro hraní více hráčů obsahuje více způsobů hraní než kdykoliv předtím. Vytvořte si vlastního hráče a bojujte v celé řadě režimů jako jsou například EASHL, Ones a arkádové Threes.
 • BE A PRO: Režim Be A Pro vám dá šanci vyzkoušet si život hráče NHL, a to jak na ledě, tak mimo něj. Udělejte dojem na vedení klubu a vydejte se na cestu za slávou, během které budete usilovat o místo v první formaci, bojovat o Stanley Cup a snažit se prorazit mezi elitu ligy.
 • REŽIM ORGANIZACE: V režimu Organizace si v čele oblíbeného týmu NHL vybudujte dynastii během několika sezón nebo si v rámci rozšíření ligy udělejte zcela nový vlastní tým. Skautujte hráče, upravujte parametry koučinku a souhru formací a zažijte napětí s blížícím se koncem trejdového okna ve snaze získat Stanley Cup.

Titul obsahuje následující jazykové lokalizace:
CZ titulkyEN dabing

Recenze na FIFA 22 CZ + NHL 22 CZ

Zatím nikdo nepřidal hodnocení.