FIFA 22 CZ + F1 2021: The Official Videogame Typ konzole:

1
DOSTUPNÉ TAKÉ NA FIFA 22 CZ + F1 2021: The Official Videogame - Xbox Series X|S
Cena s DPH
1 159 Kč
Cena bez DPH: 958 Kč
 
Kód produktu: 460234
ElectronicCZ titulky

FIFA 22 CZ + F1 2021: The Official Videogame [PS5]


Revoluční technologie nové generace HyperMotion na konzolích Playstation®5 a Xbox Series X|S Váš zážitek z hraní dostane na úroveň, kterou jste ještě nezažili. Technologie integruje pokročilá data z celého týmu a strojní učení s cílem učinit hratelnost ještě intenzivnější. Díky výkonu konzole nové generace hra slibuje prozatím nejrealističtější a nejplynulejší hratelnost vůbec. Novinky jsou ve hře implementovány napříč všemi herními režimy. Můžete se těšit na větší konzistentnost brankářů díky jejich propracovanému chování, které přinese větší klid na nejdůležitější post na hřišti.


Budete mít možnost opět si splnit své fotbalové sny v režimu kariéry a v módu VOLTA FOOTBALL zase můžete vystavit na obdiv svou eleganci v malém fotbalu s novými způsoby hraní a postupy každou sezónu. V režimu Profi kluby utvořte tým s vylepšeným systémem přizpůsobení týmu a postupu, díky čemuž budete mít svého profesionála pevně v rukou.


TECHNOLOGIE HYPERMOTION


Na konzolích nové generace je systém HyperMotion naprostou novinkou když kombinuje dvě technologie čímž výrazně mění a vylepšuje hratelnost.

 • Pokročilé nasnímání zápasu 11 vs 11: Soupravy Xsens vůbec poprvé umožňují snímat pohyb 22 profesionálních fotbalistů, kteří hrají ve vysokém tempu. Získané ohromné množství kvalitních údajů o pohybu hráčů je výborným základem pro pohyb jednotlivců ve hře FIFA 22.
 • Strojní učení: Špičkový patentovaný algoritmus zpracoval přes 8,7 milionu snímků z pokročilého snímání zápasu, díky čemuž tento algoritmus dokáže v reálném čase vytvářet zcela nové animace, což má za následek dosažení organického fotbalového realismu při různých situacích na hřišti. Výsledkem je mnohem reálnější a také plynulejší hratelnost v každém zápase.
 • Autentický pohyb týmu: Soupravy Xsens, které jsou poprvé použity k nahrávání dat od všech fotbalistů hrajících ve vysokém tempu, jsou zásadním krokem vpřed. Data jsou pořízena z každého doteku, zákroku, sprintu a souboje, a dohromady tvoří základ největší aktualizace animací v historii série FIFA. Díky více než 4000 animacím (více než 3 krát více než ve FIFE 21) je ve hře docílen vylepšený projev každého jednoho hráče.
 • Algoritmus "ML-Flow": Tento algoritmus mění od základů celý systém fungování animací ve sportovních videohrách, což má za následek zvýšenou plynulost a vizuální realismus. Na základě více než 8,7 milionu snímků tento algoritmus vytváří v reálném čase nové animace, díky čemuž můžete lépe přizpůsobit svůj krok a tempo běhu před zpracováním míče nebo plynuleji střílet na branku.
 • Taktická UI: Nové generace konzolí nabízejí možnosti zlepšení i při taktické inteligenci všech hráčů v poli. Kažý hráč dokáže mnohem lépe vnímat rozestavení a pohyb spoluhráčů i soupeřů, čímž vzniká zcela nová úroveň taktického realismu. V útoku nyní mohou hráči činit až 6x více rozhodnutí každou sekundu, což znamená, že mají lepší povědomí o svém okolí. Při zakládání akcí se chovají inteligentněji, náběhy si umí načasovat, mají silnější start na volný míč. Defenzivní UI nabízí možnosti fungování týmu jako celku, hráči drží rozestavení při pohybu na hřišti a takticky pokrývají volné prostory.
 • Kinetické vzdušné souboje: Dvě vylepšené technologie hráčských interakcí synchronizují animace hráčů, což realizuje vizuální efekt a odezvu ve vzdušných soubojích o míč. Všímejte si obránců a útočníků, jak se strkají, táhnou a vrážejí do sebe při snaze dostat se k míči. Výsledkem je zvýšená kvalita hlavičkování.
 • Vyrovnaná kontrola míče: Aktualizované animace zlepšují ve hře FIFA 22 ovládání míče, díky čemuž je hra přirozenější a plynulejší než kdykoliv předtím. Delší dvoudotykové animace umožňují snazší kontrolu míče ve vzduchu, větší mrštnost při zpracování na zemi a sílu hráče při krytí míče.
 • Přirozenější hráči: Díky pokročilému snímání zápasu 11 vs 11 se můžete těšit na zcela nové animace hráčů bez míče a jejich chování, které také přispívají ke vylepšení celkové přirozenosti a uvěřitelnosti aktérů na hřišti. Můžete si všimnout, jak si hráči spolu povídají a gestikulují na základě aktuálního dění a vážnosti situace. Všechna vylepšení v oblasti aktivního pohybu dělají letošní ročník nejrealističtějším a nejpůsobivějším v historii série FIFA.
  fifa_22_next_gen

  DALŠÍ PRVKY HRATELNOSTI
 • Propracované chování brankářů - díky novému systému chytání jsou brankáři mnohem inteligentnější, což bude mít za následek jejich stabilnější výkony a rozumnější rozhodování mezi tyčemi. Jejich poziční hra vychází z různých stylů brankářů z celého světa, s cílem věrně okopírovat chování nejlepších brankářů, včetně jejich bleskových reflexů.

   

 • Reálná fyzika míče - skutečná data implementovaná do FIFA 22 dávají fyzice míče zcela nový rozměr realismu. Do detailu propracované parametry, včetně rychlosti, falše, aerodynamického odporu a tření, změní každý dotek, střelu, volej, přihrávku nebo dribling na zcela nový zážitek, který bude působit opravdu skutečně.

   

 • Výbušný sprint - úplná novinka v hratelnosti, která mění dynamiku situací jeden na jednoho. Dostáváte větší kontrolu nad zrychlením při driblingu nebo při bránění. Soupeře nalákejte, počkejte si na vhodný okamžik a v plné rychlosti se zbavte obránce a pomozte týmu v útočení.

   

 • Nové útočné taktiky - díky novým taktikám dostáváte možnost lépe kontrolovat to, jakou hrou se chcete prezentovat na hřišti. Můžete nastavit pro mužstvo různé styly pro jednotlivé poloviny hřiště. Drže míč na své polovině hřiště a rychlým založením akce pronikněte přes soupeřovu obranu. Případně hrajte od šestnáctky po šestnáctku, nebo dejte přednost vlastnímu individuálnímu stylu.
  REŽIM KARIÉRA

  Prožít své vysněné fotbalové momenty můžete právě v režimu kariéry ve FIFE 22. Vytvořte si klub az odpisovaného mužstva, zralého na sestup vybudujte světového giganta. V propracovaném módu Kariéra hráče můžete využít vícero způsobů a postupů k dosažení vytoužených úspěchů.


  VOLTA FOOTBALL

  Nová dávka elegance na celém hřišti, nové způsoby vyjádření vlastního stylu a propojení s týmem na pouličních fotbalových hřištích po celém světě.


  FIFA ULTIMATE TEAM

  Postavte si vysněný tým a utkejte s ostatními v nejoblíbenějším režimu série FIFA. Budete mít možnost výběru z tisíců hráčů a řady způsobů, jak si upravit klub na hřišti nebo mimo něj. Můžete hrát sólo ve Squad Battles, společně v kooperativním FUT, On-line, či Division Rivals, nebo zápasy s nejlepšími v FUT Champions, FIFA Ultimate Team™ (FUT) Vás budou celou sezónu spojovat s herním světem skrze rozmanitý obsah, který vychází z reálných výkonů a soutěží, včetně UEFA Ligy Mistrů, UEFA Evropské ligy nebo CONMEBOL Libertadores.

  Ultimate Team nabídne upravený způsob zápasu v režimech Division Rivals a FUT Champions, to vše s cílem poskytnout jednodušší a dostupnější způsob testování Vašich schopností proti ostatním hráčům. Nechybí ani další možnosti přizpůsobení klubu na hřišti i mimo něj a FIFA představuje také novou edici předmětů s názvem Hrdinové FUT, díky čemuž se do hry vrátí někteří oblíbení fotbalisté.


   

 • Hrdinové FUT - vzpomeňte si na některé z nejpamátnějších fotbalistů v rámci edice Hrdinové FUT. Nové předměty Vám budou připomínat nezapomenutelné momenty, díky nimž se z hráčů stali oblíbenci mezi fanoušky. Hrdinové FUT Vám dávají nové možnosti při budování týmu s konkrétní ligovou souhrou a možností připomenout si některé nostalgické okamžiky, díky kterým hráči získali místo v edici Hrdinové FUT 22. (Například Robbie Keane a zisk trofeje za Ligový pohár ve 2008, dvě branky Diega UEFA Champions League 2010, které potvrdily treble Interu Milán, nebo gól Maria Gomeza, díky kterému jeho tým získal bundesligový titul v roce 2007).
  PROFI KLUBY

  Nové možnosti přizpůsobení klubu Vám umožní vyčnívat nad ostatními na trávníku nebo v hledišti. Pomocí systému hráčského rozvoje dostanete plnou kontrolu nad jeho vývojem a díky efektivnějším prvkům sociálního hraní naleznete další zápas mnohem rychleji. Nejvyšší čas začít skládat tým na novou sezónu Profi klubů.

  F1 2021: The Official Videogame  Red_Bull_F1_Banner

  Každý příběh má začátek v F1 2021, oficiální videohře 2021 FIA FORMULE ONE WORLD CHAMPIONSHIP . Vychutnejte si ohromující nové funkce F1 2021, včetně napínavého příběhu „Braking Point“, kariéry dvou hráčů, a přibližte se ještě více ke startu díky „Real-Season Start“. Posuňte svůj tým na vrchol v uznávaném desetiletém režimu kariéry „Můj tým“ nebo jezděte hlava-nehlava v režimu rozdělené obrazovky a pro více hráčů. Ponořte se do největší závodní "podívané" na naší planetě a závodte s autentickou sestavou dvaceti hrdinských řidičů a deseti ikonických týmů ze sezóny 2021.


  „Braking Point“

  Každý příběh má svůj začátek. Příběhově zaměřený závod se vrací k sérii F1 s novým příběhem Braking Point, F1 2021. Díky kombinaci vzrušujícího napětí ze závodu na trati s příběhem mimo závody a konflikty osobností Vás Braking POint postaví do centra strhujícího příběhu odehrávajícího se v moderním prostředí F1.


  Režim kariéra

  Vstupte do šampionátu F1 v kariéře a zažijte sen každého fanouška F1 být pilotem a závodit proti oficiálním týmům a jezdcům. Kariéru si můžete užít is přítelem, buď v kooperativním nasazení za tým nebo soutěži o vítězství a nejlepší kontrakty.


  Můj tým

  Tento režim Vám umožní žít svůj sen, vlastnit a řídit svůj vlastní tým Formule 1, činit kritická rozhodnutí, naplánovat cestu k tomu, abyste se stali další dominantní silou F1. Vytvořte si jezdce, vyberte název týmu, vytvořte si logo a navrhněte si vlastní vzhled ve svém týmu. Můžete si najít týmové sponzory, kteří Vám nabídnou různé návrhy smluv. Vybírejte si z reálných dodavatelů dílů, kteří učiní Vaši formuli tou nejrychlejší.


  Split-Screen

  Podtelte se o akci a vzrušení z F1 se závody na rozdělených obrazovkách pro 2 hráče na všech platformách.


  split_screen

  Online Multiplayer

  F1 pokračuje v dědictví série vzrušujících a rozmanitých způsobů, jak soutěžit online proti ostatním závodníkům, s možnostmi pro příležitostné ale i soutěživé hráče. Budete si moci navrhnout vlastní formuli, zvolit si vlastní styl oslav na pódiu nebo můžete závody jen sledovat ve Spectator módu s různými možnostmi zobrazování ve vysoké kvalitě.


  Skutečný sezónní start

  Přepište průběh šampionátu 2021. Naskočte do kariéry na jakýchkoli závodech v sezóně, které již byly odjety a od tohoto momentu si můžete osvojit své postavení jezdce a konstruktéra v reálném čase.


  Formule 2

  Zahrnuta je i formule 2, špičkové cvičiště pro F1, s možností krátké, střední nebo celé sezóny.


  Další způsoby závodění

  Ať už časovka, zkrácená sezóna nebo Grand Prix mód, ve všech módech můžete zažít slávu a vítězství.


  F1_all_screen


  Online multiplayer vyžaduje předplatné do služby PlayStation Plus!


  Online multiplayer vyžaduje připojení k síti internet!

Titul obsahuje následující jazykové lokalizace:
CZ titulkyEN dabing

Recenze na FIFA 22 CZ + F1 2021: The Official Videogame

Zatím nikdo nepřidal hodnocení.