FIBARO RGBW ovladač 2

1 979 Kč
1 929 Kč
Cena bez DPH: 1 594 Kč
 
Nákupem získáš 10 věrnostních bodů.
Kód produktu: 448058
Fibaro

FIBARO RGBW ovladač 2 [FIBEFGRGBW-442]

Krása přichází z přírody, technologie od lidí. FIBARO smíchalo tyto esence a vytvořilo dokonalost. Ve spojení s neměnnými zákony architektury a posledních technologií byl vytvořen pohybový senzor – Vaše oko nad domem. Inspirované vírou starověkých Egypťanů, byl vyroben nejmenší pohybový senzor na světě, navržený jako oko kočky. Po staletí kočky symbolizovaly ochránce domovou a lidi. Navíc jsou známé jako lovci s perfektním zrakem, nadprůměrným sluchem a výbornou bdělostí. FIBARO pohybový senzor je tak tak ostrý jako kočičí oči. Vidí doširoka a do dálky, takže zaznamená i to, co vy ne.
FIBARO pohybový senzor rozšiřuje pohodlí Vaší reality. Vytvořte si různé scény a zapomeňte na nepříjemné situace a užívejte si luxusu bezpečí. Toto oko zaznamená každé proniknutí nebo pokus o vloupání, oheň a další hrozby. Teď už víte a vidíte více

Proč koupit FIBARO RGBW ovladač 2?

 • Dům v barvě podle vaší potřeby
  Ovladač RGBW je obyčejná nenápadná kostka, která vám umožňuje upravit barvy v domě tak, jak chcete. Kdykoli si přejete vytvořit atmosféru vhodnou pro práci, koncentraci nebo relax, jednoduše spusťte aplikaci v telefonu nebo použijte hlasový povel a světlo v místnosti se okamžitě přizpůsobí vašim potřebám. Je něco lepšího než sluncem naplněná kuchyně v pochmurný podzimní den?
 • RGBW ovladač s technologií Z-Wave 5RGBW Controller je ovladač vyznačující se bezpečností a spolehlivostí zařízení vytvořeného na základě předchozích zkušeností s vytvářením všestranných ovladačů. Užijte si všestrannost a možnosti konfigurace.
 • Vytvořte si vlastní výběr barev
  RGBW vám také pomůže stát se umělcem-čarodějem tím, že si umíte vytvořit vlastní světelné vzory. Stačí si vybrat vhodné barvy, nastavit je ve správném pořadí , pohrát si se sytostí a budete mít přesně svět, o kterém jste snili.
 • Mnoho tváří téhož interiéru
  Jak se vaše nálady a potřeby mění, RGBW vám umožní přizpůsobit barvy podle nich. Když se vy a vaše rodina začnete dívat na poutavý film, obklopte se přítmím. Naplňte svou koupelnu teplými žlutou a oranžovou a přeměňte ji na domácí koupele. Nastavte kosmickou modrou do dětského pokoje vašich dětí, aby každý večer zažili další vesmírné dobrodružství.
 • Pohled světel na dosah ruky
  K tomu, abyste prostor kolem sebe vyplnili novými barvami, nepotřebujete mnoho. Vše, co potřebujete, je aplikace v telefonu pro změnu barev a světla jako v pohádkovém domě.
 • Atmosféra inspirovaná přírodou
  Někdy možná prostě nemáte chuť se přizpůsobovat si barvy sami, nebo na to prostě nemáte čas. Potom se RGBW bude hodit a nabídne výběr světelných osvětlení, která zrcadlí bouřlivou noc, večer u táboráku nebo světlo polární záře.
 • Ideální teplota světla
  V denním světle se cítíme nejlépe a nejpřirozeněji. Díky RGBW Controller můžete regulovat teplotu světla, díky které si doma vytvoříte světlejší a zdravější prostředí pro práci a studium. Povinnosti se stanou nejen příjemnější, ale také efektivnější.
 • Spokojenost na první pohledSamozřejmě pokud chcete, aby byli všichni ve vaší domácnosti zdravý a šťastný. Naštěstí se můžete spolehnout na své RGBW, které se postará o bezpečnost vašich dětí. Takže když vstoupíte do ložnice vašeho Malého Prince a uvidíte zelenou záři, budete vědět že je všechno v pořádku.
 • Varovné barvy světel
  RGBW může spolupracovat se systémem FIBARO, který chrání bezpečnost vašeho domova. Bezpečnostní systém by měl detekovat jakoukoli hrozbu jako je požár nebo vloupání. Na stěnách vašeho domu se objeví barvy, které budou varovat vás a vaši rodinu v případě nebezpečí.

Technická specifikace

Rozměry:42 x 37 x 17 mm
Napájení: 12/24 V DC
Jmenovitý výstupní výkon: Kombinovaný 12A (součet pro všechny připojené výstupní kanály), 6A pro jeden zapojený výstupní kanál
Rádiový protokol: Z-Wave
Provozní teplota: 0°C až 40°C
Naměřený teplotní rozsah: -20°C až 100°C
Přesnost měření teploty: 0,5°C (od 0 do 40°C)
Rádiový protokol: Z-Wave Plus
Dosah: do 50 m venku do 30 m uvnitř (v závislosti na terénu a struktuře budovy)
Kompatibilita: 12/24 V DC - RGB a RGBW pásky, LED pásky, žárovky, halogenová světla, ventilátory s nízkým výkonem

Obsah balení:

 • FIBARO RGBW ovladač 2
 • Dokumentace

Produktové video


Recenze na FIBARO RGBW ovladač 2

Zatím nikdo nepřidal hodnocení.