Farming Simulator 22 CZ (Premium Edition) Typ konzole:

DOSTUPNÉ TAKÉ NA Farming Simulator 22 CZ (Premium Edition) - PC DVDFarming Simulator 22 CZ (Premium Edition) - PS5Farming Simulator 22 CZ (Premium Edition) - Xbox Series X|S
1 039 Kč
1 019 Kč
Cena bez DPH: 842 Kč
 
Nákupem získáš 10 věrnostních bodů.
Kód produktu: 464552
GiantsCZ titulkyJe možné provést upgrade hry na PlayStation 5

Farming Simulator 22 CZ (Premium Edition) [PS4]

Podrobný popis pro Vás připravujeme.

O hře

Prémiový herní obsah: hra + 7 balíčků + 2 rozšíření!
Farming Simulator 22 Premium Edition plní sen každého farmáře. Nabízí rozmanité zemědělství se šesti mapami a gigantickým vozovým parkem se stovkami autentických strojů! S mezinárodně oceňovanou základní hrou, sedmi oficiálními balíčky obsahu a dvěma rozšířeními si začínající i vracející se farmáři užijí nekonečné množství rodinného obsahu pro kooperativní i kompetitivní farmaření.

Klíčové vlastnosti

  • Novinka: rozšíření Premium Expansion přidává nové plodiny, mapu a stroje
    Součástí edice je také samostatně dostupné rozšíření Premium Expansion, které vás zve do Zielonky – nového prostředí ve střední Evropě, které je ideální pro pěstování zeleniny: přidává nové továrny, k seznamu 20 plodin i mrkev, petržel a červenou řepu. Rozšíření Premium Expansion přidává více než 35 autenticky digitalizovaných a detailních vozů a strojů. V sérii debutují výrobci Dewulf, Gorenc, Agrio a WIFO a spolu s nimi stroje od značek BEDNAR, Fiat, GRIMME, Kverneland, SaMASZ a další.

  • Včetně obsahu Season pass z roku 1 a 2
    Tato edice hry Farming Simulator 22 také obsahuje následující balíčky: Antonio Carraro, Kubota, Vermeer, Göweil, Hay & Forage a také další dva dosud neoznámené balíčky. Součástí je i rozšíření Platinum Expansion zaměřené na lesnictví, které do série přineslo značku Volvo a obsahuje mnoho dalších značek, herních mechanismů, novou mapu a další prvky.

Trailer

Titul obsahuje následující jazykové lokalizace:
CZ titulkyEN titulky

Recenze na Farming Simulator 22 CZ (Premium Edition)

Zatím nikdo nepřidal hodnocení.