F1 23 Typ konzole:

DOSTUPNÉ TAKÉ NA F1 23 - PS5F1 23 - Xbox Series X|S
729 Kč
709 Kč
Cena bez DPH: 586 Kč
 
Nákupem získáš 10 věrnostních bodů.
Kód produktu: 461381
ElectronicEN dabingJe možné provést upgrade hry na PlayStation 5
 
Chceš ušetřit 130 Kč ? Tento produkt prodáváme také jako bazár za 579 Kč

Doporučené produkty (1)

F1 23 [PS4]

 

Bonus pro předobjednávky

Předobjednejte si hru F1 23 a získejte následující obsah:
 • F1 World Starter Pack
 • 5 000 Pitcoinů

O hře

Brzděte jako poslední v EA SPORTS F1 23, oficiální videohře šampionátu 2023 FIA Formula One World Championship.
Nová kapitola příběhového režimu „Braking Point“ přináší napínavé dramatické momenty a vyhrocené rivality. Závoďte na nových okruzích v Las Vegas a Kataru a získejte odměny a vylepšení v rámci režimu F1 World. Nové červené vlajky přidávají na autentičnosti a funkce 35% závodní vzdálenosti zaručuje více akce a vzrušení.
Užijte si aktualizovaná vozidla pro rok 2023 a oficiální soupisku F1 obsahující vašich 20 oblíbených pilotů a 10 týmů. Vytvořte si vysněný tým a dojeďte s ním pro vítězství v kariérním režimu My Team, soupeřte na rozdělené obrazovce či v rozšířeném režimu více hráčů napříč platformami nebo vyzkoušejte nové ligy Racenet s ještě větší porcí sociálních funkcí.
F1 23 pro konzoli PlayStation 4 bude obsahovat Dual Entitlement – hra bude kompatibilní s PS4, is PS5.

Klíčové vlastnosti

 • Braking Point 2
  Příběhový režim „Braking Point“ se vrací se zcela novou napínavou kapitolou, která v F1 23 nabídne nové rivality a ještě více dramatických momentů. Příběh se soustředí na závodní tým Konnersport Butler F1 – nový fiktivní tým na startu – a zahrnuje sezóny F1 2022 a 2023. Vycházející hvězda Aiden Jackson má spory se svým drzým a arogantním týmovým kolegou Devonem Butlerem. Když je budoucnost jednoho z nich ohrožena osobním problémem, vstupuje do hry Devonova sestra a nedávná šampionka F2 Callie Mayer. K oživení Callieina příběhu využil vypravěčský tým britskou automobilovou závodnici Jamie Chadwick a reportérku F1 Natalii Pinkham ze SkySports. Šéf týmu Casper Akkerman se musí vypořádat s týmovou a rodinnou dynamikou a manipulacemi Devona a Callieina otce (a klíčového sponzora týmu, Davidoffa Butlera). Příběh z pohledu různých postav se odvíjí prostřednictvím samotného hraní a filmových scén a jeho průběh je ovlivňován vašimi rozhodnutími.
 • F1 World
  Zcela nový F1 World je vaším novým centrem pro nejrůznější denní, týdenní a neustále se měnící sezónní události. Těšit se můžete na zcela nový systém postupu Tech Level zaručující personalizovanou cestu světem Formule 1.
 • Nové události
  Plňte nové výzvy a závodte v řadě různých sólo sériích pro jednoho hráče, které vám nabídnou různorodé režimy, tratě a zážitky ve F1 23. Osvojte si různé tratě, zlepšete své řidičské schopnosti, prozkoumejte obsah F2, zúčastněte se závodů supersportů a mnoho dalšího. Herní události pro jednoho i více hráčů zahrnují řadu denních, týdenních a sezónních akcí pro fanoušky vyznávající sólo i společné hraní. Každý den v týdnu si zde každý najde něco svého - od Velkých cen pro více hráčů až po oslavy závodního týdne a výzvy proti času.
 • Technická úroveň
  Vylepšujte svůj vůz v F1 World po celou sezónu díky novému systému postupu Tech Level. Plněním výzev, závoděním on-line a účastí v herních událostech v průběhu sezóny získejte vylepšení zvyšující vaši technickou úroveň, která představuje výkon vašeho vozu v F1 World. S rostoucí technickou úrovní se zvyšuje výkon vašeho vozu a vy tak získáváte možnost účastnit se náročnějších akcí. Zapojit se můžete i do událostí překračujících vaši technickou úroveň, ale v tom případě počítejte s ještě náročnější výzvou. Lepší hráči budou schopni překonat technickou úroveň svého vozidla, ale jen do určité míry.
 • Vylepšení
  Získávejte vylepšení a věnujte čas úpravám v garáži, abyste si vůz ve F1 World upravili a vylepšili v oblasti rychlosti a výkonu. Vylepšení v F1 World jsou rozdělena do dvou kategorií – díly vozidla a vylepšení členů týmu. Díly zvyšují výkon vašeho vozu při závodech. Vylepšení členů týmu lze posílit prostřednictvím systému kontraktů a získat tak další předměty, jejichž použitím dále zvýšíte svůj výkon.
 • Výroba
  Nový systém výroby v F1 World vám umožňuje používat zdroje pro plány, které slouží k výrobě různých vylepšení a vytváření smluv pro používání herních modifikací, nových samolepek, které můžete sbírat a přidávat do svého přehledu, a mnoha dalších věcí.
 • Systém licencí
  Nový systém licencí podporuje férové závodění v celém světě F1 World a odměňuje hráče za ohleduplnou jízdu.
 • Propracovaná hra pro více hráčů
  F1 World představuje propracovaný režim hodnocených her pro více hráčů s novým systémem hodnocení založeným na divizích, e-sportovní sérií F1 23 a novým systémem úkolů zefektivňujícím postup v rámci Podium Passu. Závodem získávejte body, stoupejte v žebříčcích od bronzové až po elitní divizi díky týdenním akcím a získávejte ceny a vylepšení, které lze použít ke zlepšení vaší technické úrovně.
 • Souhrn
  Jak budete plnit úkoly na své cestě režimem F1 World, připomeňte si svůj postup v rámci nového souhrnu, což je vaše virtuální album se samolepkami, které slaví vše, co souvisí s minulostí i současností Formule 1. Závoďte, získávejte samolepky, nalepujte si je do alba a kompletací obrázků získejte další odměny a ceny.

Hratelnost

 • Vyladěné ovládání vozidel, lepší závodění
  Nová fyzika vozů F1 zaručuje předvídatelnější chování na trati a lepší trakci při brzdění, zrychlování a zatáčení. Při úpravách rovnováhy mezi aerodynamickou přilnavostí a přilnavostí pneumatik byly brány v úvahu připomínky od skutečných týmů F1, což má za následek realističtější pocit a plynulejší závodění. Díky vylepšenému točivému momentu motoru a změnám setrvačnosti je odezva na plyn autentičtější a snáze nastavitelná.
 • Technologie ovladače Precision Drive
  Závoďte s větší kontrolou, přesností a jemností díky propracované technologii ovládání, která hráčům přináší větší jistotu v rozhodujících okamžicích.
 • Red Flags
  Novinka v podobě červených vlajek přidá každému závodnímu dni v F1 23 autentický strategický prvek.
 • 35% závodní vzdálenost
  Nová možnost 35% závodní vzdálenosti přináší realistickou závodní strategii a nastavení, kdy opotřebení pneumatik zůstává klíčovým faktorem, aniž by bylo nutné věnovat příliš mnoho času každému závodu.
 • Nové Velké ceny Las Vegas a Kataru
  Otestujte své závodní dovednosti v nejnovějších destinacích Formule 1. Vyzkoušejte Velkou cenu Las Vegas 2023 a Velkou cenu Kataru 2023, které rozšíří kalendář závodů v F1 23. Proleťte se na rychlém pouličním okruhu pod ikonickými světly Las Vegas a zazávoďte si na mezinárodně pouštního města Dauhá.

Trailer

Související produkty (1)


Recenze na F1 23

Zatím nikdo nepřidal hodnocení.