Enemy Territory: Quake Wars Typ konzole:

DOSTUPNÉ TAKÉ NA Enemy Territory: Quake Wars - PS3Enemy Territory: Quake Wars - XBOX 360
Cena s DPH
119 Kč
Cena bez DPH: 98 Kč
 
dlouhodobě nedostupné
Kód produktu: 8704
id

Enemy Territory: Quake Wars [PC DVD]

Multiplayer akce ala Battlefield 2142 postavená na Doom 3 enginu, která se zabývá bojem lidí proti invazi Stroggů. Na začátku invaze / hry máte možnost výběru ze dvou stran. Můžete se buď přidat na stranu odporných mimozemšťanů Stroggů, nebo se postavit na stranu lidí a bránit v řadách EDF (Earth Defense Force) domovskou planetu Zemi proti invazi z vesmíru.

Vojáci na obou stranách mají k dispozici současné i futuristické bojové prostředky a obranné systémy včetně čtyřkolek, tanků, bugin, helikoptér, anti-gravitačních lodí a mimozemských walkerů. Během každé bitvy si týmy na obou stranách nejdříve postaví základnu, rozvinou obranné struktury, rozestaví artilerii, radary a pak se buď brání, nebo vyrazí do hlubokých nepřátelského území překonávajíc po cestě celou řadu překážek bránících v postupu.

Díky realistickému dynamickému osvětlení a stínování, světlům na bojových prostředcích a světlu z měsíce mohou bitvy probíhat ve dne iv noci. Velkou míru realismu během boje navíc podporuje přesná simulace počasí, ovzduší a vegetace. S tím vším se budete potýkat při boji na detailně zpracovaných bojištích obrovské rozlohy, kde se nic nenahrává a která nejsou rozdělena na žádné části.

Vyrazit můžete buď na mise určené pro zvolenou třídu, nebo se přidat k zásahovému týmu a využívat pokročilého komunikačního a příkazového systému včetně hlasového chatu. Každý hráč navíc bojuje nejenom za svůj tým ale i za sebe. Úspěchy v boji totiž přinášejí cenné schopnosti, medaile, povýšení a speciální odměny za týmovou hru .

  • Vylepšený Doom 3 engine.
  • Přes 40 současných i futuristických bojových prostředků.
  • Odměny v podobě hodností a medailí.
  • Pozemní, vzdušné i námořní bojové prostředky pro jednoho i více vojáků.
  • Bud

  • Recenze na Enemy Territory: Quake Wars

    Zatím nikdo nepřidal hodnocení.