The Elder Scrolls 5: Skyrim [Steam]

Digitální distribuce
Cena s DPH
379 Kč
Cena bez DPH: 313 Kč
 
Kód produktu: 435801
BethesdaEN dabing
Hra vyžaduje připojení k síti internet a aktivaci v systému Steam!

The Elder Scrolls 5: Skyrim [Steam] [PC digital]


Vítěz více než 200 cen hry roku, The Elder Scrolls 5: Skyrim přivádí k životu epické fantasy s omračujícími detaily. Tato edice zahrnuje kritiky vychválenou hru a přídavky se zcela novými prvky, grafikou a efekty, objemové paprsky, dynamickou hloubku pole, prostorové vyobrazení odrazů a mnohem více. Uvidíte nové questy, prostředí, postavy, dialogy, brnění, zbraně a více – s modmi neexistují žádné limity.


The Elder Scrolls 5 Skyrim

Další kapitola Elder Scrolls ságy přichází. Skyrim dělá revoluci ve světě fantasy, vytváří epos s otevřeným světem a oživuje komplexní virtuální svět, který je otevřen k prozkoumání, jak jen chcete.

Říše Tamriel stojí na rozcestí. Král Skyrimu byl zavražděn. Vznikají spojenectví a kladou požadavky na trůn. Uprostřed tohoto konfliktu se probouzí daleko nebezpečnější, starověké zlo. Draci, dlouho ztraceni, se vrátili do Tamrielu. Budoucnost Skyrimu, i samotné Říše, visí na vlásku a očekává na příchod Dragonborna, jehož příchod byl předpovídán, hrdinu, který se narodil se silou hlasu, a jediného, ??kdo se může postavit drakům.


 

 • Skyrim přináší fantasy epos v otevřeném herním světě, tlačící hru a technologii virtuálního světa do nových výšin.
 • Hrajte za libovolný typ postavy, jaký si jen umíte představit a dělejte, co chcete. Legendární svoboda volby, mluvení a dobrodružství série The Elder je realizováno jako nikdy předtím.
 • Nový herní engine ve Skyrim oživuje komplexní virtuální svět s oblaky plovoucími po obloze, rozeklanými horami, rušnými městy, svěžími poli a starověkými dungeony.
 • Vyberte si ze stovek zbraní, kouzel a schopností. Nový systém postav umožňuje hrát jak chcete a definovat se svými činy.
 • Bojujte se starověkými draky, jako nikdy předtím. Jako Dragonborn se naučte jejich tajemství a využijte jejich sílu ve svůj prospěch.

   

 • Název vydavatele: Bethesda Softworks
 • Název vývojáře Bethesda Softworks
 • Datum vydání: 11.11.2011
 • Pegi: 18
 • Žánr: RPG
  Minimální požadavky:
  Operační systém: Windows 7/8.1/10 (64bit)
  Procesor: Intel i5-750/AMD Phenom II X4-945
  Paměť: 8 GB RAM
  Grafická karta: NVIDIA GTX 470 1GB /AMD HD 7870 2GB
  Pevný disk: 12 GB volného místa


  Jedná se o digitální verzi hry The Elder Scrolls 5: Skyrim, kód vám bude zaslán SMS zprávou nebo e-mailem.

  © 2016 Bethesda Softworks LLC, a ZeniMax Media company. The Elder Scrolls, Skyrim, Bethesda, Bethesda Game Studios, Bethesda Softworks, ZeniMax and related logos are registered trademarks or trademarks of ZeniMax Media Inc. in the U.S. and/or other countries. All Rights Reserved.

 

Titul obsahuje následující jazykové lokalizace:
EN dabingDE dabingPL dabing

Recenze na The Elder Scrolls 5: Skyrim [Steam]

Zatím nikdo nepřidal hodnocení.