The Elder Scrolls 3: Morrowind (Game of the Year Edition) [Steam]

Digitální distribuce
Cena s DPH
379 Kč
Cena bez DPH: 313 Kč
 
Kód produktu: 419589
BethesdaEN dabing
Hra vyžaduje připojení k síti internet a aktivaci v systému Steam!

The Elder Scrolls 3: Morrowind (Game of the Year Edition) [Steam] [PC digital]

Edice obsahuje oba datadisky Bloobmoon a Tribunal.

Morrowind je obrovským bublajícím kotlem, ve kterém se běžně budete setkávat s intrigami, korupcí, otevřeným i skrytým rasismem, náboženským fanatismem, zločineckými syndikáty, tajnými společnostmi a otrokářstvím a je až neuvěřitelné, jak realisticky se podařit a simulovat. Na každém hráči je, jak se k jednotlivým problémům postaví as kým se rozhodne spolupracovat nebo bojovat, i když samotná hlavní dějová linie, která posouvá události na Morrowindu dále, je docela lineární. Morrowind je každopádně první off-line RPG, kterou nebudete hrát, ale prožívat ve fantastickém a přitom reálném a fungujícím světě. Kromě dehet beroucího audiovizuálního zpracování (měnící se prostředí, různá architektura, dynamická hudba, modely postav a příšery, střídání dne i nocí, změny počasí, efekty kouzel), hra nabízí velké množství dalších prvků, které Vás doslova přiklínují k monitoru. Můžete být s kýmkoli a kdekoli a jak dlouho budete chtít. • Název vydavatele: Bethesda Softworks
 • Název vývojáře Bethesda Softworks
 • Datum vydání: 29.04.2002
 • Pegi: 12
 • Žánr: RPG
  Minimální požadavky:
  Operační systém: Windows ME/98/XP/2000
  Procesor: 500 MHz Intel Pentium III, Celeron, nebo AMD Athlon
  Paměť: 256 MB RAM
  Grafická karta: 32MB grafická karta kompatibilní s Direct3D
  Pevný disk: 1 GB volného místa
  DirectX: Verze 8.1
  Zvuková karta: Kompatibilní s DirectX 8.1


  Jedná se o digitální verzi hry The Elder Scrolls 3: Morrowind (Game of the Year Edition), kód vám bude zaslán SMS zprávou nebo e-mailem.

  © 2003 Bethesda Softworks LLC, a ZeniMax Media company. The Elder Scrolls, Morrowind, Tribunal, Bloodmoon, TES Construction Set, Arena, Daggerfall, Bethesda Softworks, ZeniMax and their respective logos are registered trademarks or trademarks of ZeniMax Media Inc. Made in U.S.A. All Rights Reserved.


Recenze na The Elder Scrolls 3: Morrowind (Game of the Year Edition) [Steam]

Zatím nikdo nepřidal hodnocení.