Dragon Ball Z Kakarot (Legendary Edition) Typ konzole:

DOSTUPNÉ TAKÉ NA Dragon Ball Z Kakarot (Legendary Edition) - PS4Dragon Ball Z Kakarot (Legendary Edition) - PS5
Cena s DPH
1 289 Kč
Cena bez DPH: 1 065 Kč
 
Nákupem získáš 10 věrnostních bodů.
Kód produktu: 468876
BandaiEN dabing

Dragon Ball Z Kakarot (Legendary Edition) [XBOX ONE]

 

 

O hře

Zažijte příběh Gokuho v Dragon Ball Z: Kakarot! Mimo epických soubojů, zažijte život z Dragon Ball Z světa během válčení, rybaření, jídla a trénování s Gokum. Objevujte nové oblasti a dobrodružství během toho, jak postupujete v příběhu a vyformujte silná pouta s ostatními hrdiny ze světa Dragon Ball Z. Prožij znovu příběh DRAGON BALL Z, od příchodu Raditze až po závěrečný boj proti Buu. Zažijte epické události a veselé vedlejší úkoly, včetně nikdy předtím neviděných příběhových momentů, které poprvé odpovídají na některé palčivé otázky světa DRAGON BALL!

Vrhněte se do ikonických bitev v dosud neviděném rozsahu. Bojujte na rozsáhlých bojištích se zničitelným prostředím a zažijte epické bitvy s bossy proti nejznámějším nepřátelům (Raditz, Frieza, Cell, Buu atd.). Zvyšte svou úroveň výkonu pomocí RPG mechaniky a čelte náročné výzvě!
Nebojujte jen jako bojovníci Z. Žijte jako oni! Lovte ryby, létejte, jezte, trénujte a bojujte v ságách DRAGON BALL Z, navazujte přátelství a budujte vztahy s obrovským obsazením postav DRAGON BALL.


Obsah balení "Legendary Edition":

  • Hra Dragon Ball Z: Kakarot
  • Season Pass (2 originální epizody a nový příběh)
  • Season Pass 2 (3 nové příběhy)
  • 2 předměty na vaření
  • Tao Pai Pai Pillar

Trailer


Recenze na Dragon Ball Z Kakarot (Legendary Edition)

Zatím nikdo nepřidal hodnocení.