Dishonored (Complete Collection) [Steam]

Digitální distribuce
1 744 Kč
1 699 Kč
Cena bez DPH: 1 404 Kč
 
Kód produktu: 436470
BethesdaEN dabing
Hra vyžaduje připojení k síti internet a aktivaci v systému Steam!

Dishonored (Complete Collection) [Steam] [PC digital]


Dishonored (Complete Collection) obsahuje:

 • Dishonored
 • Dishonored: Void Walker's Arsenal DLC
 • Dishonored: The Brigmore Witches DLC
 • Dishonored: The Knife of Dunwall DLC
 • Dishonored: Dunwall City Trials DLC
 • Dishonored 2
 • Dishonored: Death of the Outsider

Dishonored


Dishonored je first-person akční hra, ve které se zhostíte role nadpřirozeného vraha vedeného pomstou. Kreativně eliminujte své cíle s flexibilním bojovým systémem kombinováním řady nadpřirozených schopností, zbraní a neobvyklého vybavení. Pronásledujte své nepřátele pod rouškou temnoty a nemilosrdně na ně zaútočte s tasenými zbraněmi. Výsledek každé mise závisí na rozhodnutích, která uděláte.

Děj hry Dishonored se odehrává v Dunwallu, průmyslovém velrybářském městě, kde existují podivné technologie a mystika z jiného světa. Vy jste kdysi důvěryhodný tělesný strážce milované císařovny. Po ovbvinění z její vraždy se z Vás stává vrah, známý jen znepokojující maskou, která se stává Vaší vizitkou. V dobách nejistoty, kdy se městem šíří mor a je ovládáno despotickou vládou vyzbrojenou neo-průmyslovými technologiemi, Vám temné síly propůjčí schopnosti, jaké nemá žádný jiný člověk – ale za jakou cenu? Pravda za vaší zradou je stejně nejasná jako vody obklopující město a život, který jste žili kdysi, je navždy pryč.


 

 • Ke každému atentátu přistupujte svým vlastním stylem. Využijte stín a hluk ke svému prospěchu na své neslyšné cestě úrovněmi neviděný nepřítelem, nebo surově zaútočte na nepřátele, když zareagují na Vaši agresivitu. Flexibilní bojový systém umožňuje kreativně kombinovat vaše schopnosti, nadpřirozené síly a vybavení na vaší cestu úrovněmi a při likvidování cílů. Improvizace a inovace definují Váš herní styl.
 • Svět hry Dishonored reaguje na Váš způsob hraní. Pohybujte se jako duch, nebo neznajíc žádné slitování zanechte za sebou cestu destrukce. Rozdílné přístupy ke každé misi přinesou rozdílné výsledky.
 • Teleportujte se pro přiblížení, nebo zastavte čas a předveďte nadpozemské popravy! Kombinace nadpřirozených schopností a zbraní otevírá ještě více způsobů, jak překonat překážky a eliminovat cíle. Herní systém vylepšování umožňuje zvládnutí nových smrtících schopností a nástrojů.
 • Vstupte do originálního světa, který navrhl Viktor Antonov, umělecký ředitel hry Half-Life 2. Dishonored přináší svět, kde se setkává průmysl a mystika, vytvářející hustou atmosféru intrik. Svět je Váš a čeká na prozkoumání.
  Dishonored 2
  Zopakujte si roli nadpřirozeného nájemného vraha ve hře Dishonored 2, vysoce očekávaném pokračování hry roku 2012, Dishonored. Prozkoumejte zcela odlišný svět v roli Emily Kaldwin, nebo Corva Attana, oba jsou mocnými vrahy s vlastním souborem unikátních nadpřirozených vlastností, zbraní či neobyčejných přístrojů. Definujte si svůj vlastní styl hraní smícháním pohlcující akce z pohledu první osoby, úkladného vraždění, plížení, mobilnosti a brutálního soubojového systému. Kombinujte nástroje, které máte k dispozici pro kreativní způsoby eliminace vašich nepřátel, ať už si zvolíte je pronásledovat v utajení, nebo je napadnete čelně s vytasenými zbraněmi. Nikdy se neslitujte a zanechte chaos ve vašich stopách, nebo objevte nenápadnější způsob eliminování vašich cílů. Vaše volby ovlivní výsledky vašich misí a ultimátně i celé hry.

  Hra Dishonored 2 se odehrává 15 let po poražení Lorda regenta a po zapsání obávaného krysího moru do historických knih. Nadpřirozený uzurpátor se zmocnil trůnu imperátorky Emily Kaldwin, což způsobilo, že osud ostrovů zůstal viset jen na vlásku. V roli Emily Kaldwin, nebo Corva Attana budete cestovat od legendárních ulic města Dunwall, až po Karnacu, v minulosti úchvatné přímořské město, které je klíčem k navrácení Emily k moci. Budete označeni znamením cizince a vyzbrojeni novými nadpřirozenými schopnostmi, lovte vaše nepřátele a navždy změňte osud impéria.


   

 • Hráči si definují vlastní herní styl spojením pohlcující akce z pohledu první osoby, vražděním, plížením, mobilností a brutálními souboji.
 • Kombinujte všechny dostupné prostředky a objevte kreativní způsoby eliminace nepřátel.
 • Hra Dishonored 2 představí stejný styl kampaně jako její předchůdce, Dishonored, ve kterém se hlavní hrdina musí probojovat sérií misí, za využití nadpřirozených schopností a zbraní.
 • Hrajte v roli Emily Kaldwin, nebo Corva Attana.

  Dishonored: Death of the Outsider:


  Hrajte za Billie Lurk, kdysi jedna z nejznámějších vrahů z Dunwallu. Spolu s vaším starým mentorem, legendárním vrahem Daudem, se pokusíte o vaši největší akci: vraždu Outsidera. Vydáte se hluboko do temných koutů Karnaky, abyste odkryli tajemství Outsidera a jeho původ, budete čelit smrtelné opozici, starým moctnostem a těžkým rozhodnutím, která navždy změní svět kolem vás.


   

 • Zůstaňte ve stínu nebo vstupte do denního světla - je to vaše volba.
 • Pomocí nadpřirozených schopností, gadgetů a zbraní, můžete ke každé situaci přistupovat svou vlastní cestou.
 • Bojujte proti nesmrtelnému envisioned, neúprosným sestrám orakularneho řádu a vylepšeným clockwork vojákům.
 • Po dohráti moznost Original Game Plus (OG+)

 • Název vydavatele: Bethesda Softworks
 • Název vývojáře Arkane Studios
 • Datum vydání: 15.09.2017
 • Pegi: 18
 • Žánr: Akční
  Minimální požadavky:
  Operační systém: Windows 7/8/10 (64bit)
  Procesor: Intel Core i5-2400/AMD FX-8320 aleo lepší
  Paměť: 8 GB RAM
  Grafická karta: NVIDIA GTX 660 2GB / AMD Radeon HD 7970 3GB nebo lepší
  Pevný disk: 60 GB volného místa


  Jedná se o digitální verzi hry Dishonored (Complete Collection), kód vám bude zaslán SMS zprávou nebo e-mailem.

  Dishonored®: Death of the Outsider™ © 2017 ZeniMax Media Inc. Developed in association with Arkane Studios. Dishonored, Arkane, VOID Engine, Bethesda, Bethesda Softworks, ZeniMax and related logos are registered trademarks or trademarks of ZeniMax Media Inc. in the U.S. and/or other countries. All Rights Reserved.

 

Titul obsahuje následující jazykové lokalizace:
EN dabingDE dabingPL dabing

Recenze na Dishonored (Complete Collection) [Steam]

Zatím nikdo nepřidal hodnocení.