Demon Slayer Kimetsu no Yaiba: Sweep the Board! Typ konzole:

DOSTUPNÉ TAKÉ NA Demon Slayer Kimetsu no Yaiba: Sweep the Board! - PS5Demon Slayer Kimetsu no Yaiba: Sweep the Board! - NSW
Cena s DPH
1 369 Kč
Cena bez DPH: 1 131 Kč
 
Nákupem získáš 10 věrnostních bodů.
Kód produktu: 476887
AtlusEN dabing

Demon Slayer Kimetsu no Yaiba: Sweep the Board! [Xbox Series X|S]

Populární anime se mění na hru!

Legendární místa z anime Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba, jako například Mount Fujikasane a Asakusa, se mění na herní desky. Házejte kostkami a postupujte po políčkách! Každá deska má část dne a noci. Během dne absolvujete události a mini-hry abyste se připravili na noc, kde budete hledat démony na porážku - vaším cílem je stát se skvělým zabívačem démonů!

Můžete si vybrat oblíbené postavy, jako například Tanjiro, Zenitsu, Inosuke a Hashira! Nezuko, která se nemůže aktivně zapojovat během dne, se objevuje během noci a bude vám pomáhat bojovat proti démonům.

O hře

  • Házejte kostkami
   Pohyb po mapě zajišťují kostky. Budete jimi házet a pohybovat se po známých lokalitách jako Mt. Fujikasane a Asukusa. Herní plocha se mění podle dne a noci - přes den hrajte minihry a v noci hledejte démony.

  • Ikonické postavy
   Ovládejte ikonické postavy jako jsou Tanjiro, Zenitsu, Inosuke a Hashira!

 • Různé minihry
  Hrajte sám nebo proti vašim kamarádům různé minihry. Silný démoni, proti kterým budete bojovat vyžadují abyste spojili sílu a porazili jich více.


Trailer

Trailer


Recenze na Demon Slayer Kimetsu no Yaiba: Sweep the Board!

Zatím nikdo nepřidal hodnocení.