Deliver Us The Moon PS5

Cena s DPH
709 Kč
Cena bez DPH: 586 Kč
 
Kód produktu: 444899
Wirednevhodné pro věkovou skupinu nezletilých do 12 letanglická verze

Deliver Us The Moon [PS5]

Deliver Us The Moon je sci-fi thriller, který se odehrává v apokalyptické budoucnosti, kde se vyčerpávají přírodní zdroje Země. Ve snaze vyřešit energetickou krizi vytvořily světové mocnosti Světovou vesmírnou agenturu a zajistily slibný nový zdroj energie na Měsíci.
Světová vesmírná agentura kolonizovala a fungovala z měsíce, až do jedné osudové noci veškerá komunikace se Zemí přestala a zdroj energie se ztratil. Nyní, o několik let později přebíráte roli posledního astronauta Země na misi splňte to nebo zemřete, abyste prozkoumali, co se stalo, a zachránili lidstvo.

O hře

ZKOUMÁNÍ MĚSÍCE
Během tohoto dobrodružství je vaším jediným společníkem malý robot s názvem ASE. Společně budete procházet po měsíci, zkoumat opuštěná zařízení, sbírat stopy a nakonec odhalovat tajemství a skryté pořady těch, kteří byli dávno pryč!
ŘEŠENÍ PROBLÉMŮ ZEMĚ
Příběh se zaměřuje na aktuální problémy, jako jsou změna klimatu a vyčerpání světových přírodních zdrojů. Zažijte atmosféru hraní z pohledu první nebo třetí osoby, když vás vyšlou na Měsíc, který vás zavede do žánru, který narazí na pohádkové dobrodružství. Vypusťte raketu ze Země, cestujte s vesmírnou stanicí WSA a prozkoumejte otevřenou lunární krajinu s beztížnou svobodou - pěšky, roverem nebo jednokolkou.
OHHALENÍ HISTORIE NA MĚSÍCI
Ruiny předchozích měsíčních misí mají mnoho příběhů a tajemství. Použijte svůj Astro Tool k odhalení historie lunární kolonie. S robotem ASE jako jediným společníkem využijte tu nejlepší technologii, jakou může lidstvo nabídnout, od novověkých kombinéz, řezacích laserů, raket a robotických zbraní. Nebude však tak snadné zůstat naživu, když dojde k vyčerpání zásobníků kyslíku a přitahování nekonečného vesmíru, který vás táhne dolů.

Trailer


Recenze na Deliver Us The Moon

Zatím nikdo nepřidal hodnocení.