Death Stranding CZ[PS4]-BAZAR (použité zboží)

Cena s DPH
379 Kč
Osobitný režim 0% DPH
 
Nákupem získáš 10 věrnostních bodů.
Kód produktu: 403971
PlayStation

Death Stranding CZ[PS4]-BAZAR (použité zboží)

  • hra je z výkupu a je 100 % funkení a vyzkoušena
  • obal bez poškození, médium bez škrábanců
  • smluvní záruka 12 měsíců

Popis nového produktu:


Cesta mezi životem a smrtí
Lidé si vytvořili "Zdi" a přizpůsobili se žití v izolaci. Death Stranding je kompletně nový typ akční hry, kde cílem hráče je propojit izolovaná města a roztříštěnou společnost. Hra je vyrobena tak, že prvky, včetně příběhu a gameplaye, jsou svázané spolu tématem "Strandu" neboli spojení. Jako Sam Porter Bridges, se pokusíte spojit rozdíly ve spoločnosti tak, že vytvoříte nové vazby neboli "Strands" s ostatními hráči po celém světě.
Zítřejšek je ve Vašich rukách
Po kolapsu civilizace, Sam Bridges musí cestovat napříč spustošenou krajinou po které lezou hrozby z druhého světa, aby zachránil lidstvo na pokraji vyhynutí. Od legendárního tvůrce Hidea Kojimy přichází nová, žánr definující zkušenost pro systém PlayStation 4.
Cesta na spojení roztříštěné společnosti
S přízraky sužujícími zem, kde planeta je na pokraji masového vyhynutí, je na Samovi Bridgesovi aby putoval napříč opuštěnou pustinou a zachránil lidstvo od blížící se destrukce.
Sam Bridges se musí vzepřít světu úplně transformovaném díky Death Stranding. Nosíc odpojené zbytky naší budoucnosti v jeho rukou, sa vydá na cestu spojení roztříštěného světa krok za krokem.
Co je záhada Death Strandingu?
Co objeví Sam na ceste před sebou?
Neobvyklý herní zážitek má tyto odpovědi a ještě mnohem víc.
V hlavních rolích Norman Reedus, Mads Mikkelsen, Léa Seydoux, Lindsay Wagner a Guillermo del Toro, Death Stranding je unikátní a nezapomenutelná hra.


Recenze na Death Stranding CZ[PS4]-BAZAR (použité zboží)

Zatím nikdo nepřidal hodnocení.