The Dark Pictures: Volume 2 (House of Ashes & The Devil in Me) Typ konzole:

DOSTUPNÉ TAKÉ NA The Dark Pictures: Volume 2 (House of Ashes & The Devil in Me) - PS5The Dark Pictures: Volume 2 (House of Ashes & The Devil in Me) - XBOX ONE
Cena s DPH
1 079 Kč
Cena bez DPH: 892 Kč
 
Kód produktu: 447863
BandaiEN dabing

The Dark Pictures: Volume 2 (House of Ashes & The Devil in Me) [PS4]

The Dark Pictures, nyní ve skvělém dvouvydání Volume 2, které obsahuje House of Ashes a The Devil in Me.
The Dark Pictures je série samostatných filmových hororových her s větvícím se příběhem od autorů titulu Until Dawn. Hry jsou snadno přístupné a můžete je v krátkých herních seancech hrát o samotě nebo s přáteli. The Devil in Me je čtvrtou hrou této série a zároveň finále první sezóny.

The Devil in Me

   Skupinu dokumentaristů někdo záhadně telefonicky pozve do „Murder Castle“, novodobé repliky domu sériového vraha HH Holmese. Takovou příležitost si nemohou nechat ujít, protože jim může získat tolik potřebný zájem veřejnosti.

   Hotel je ideální kulisou pro novou epizodu, ale není to tak jednoduché, jak se zdá. Štáb zjišťuje, že je někdo pozoruje a dokonce s nimi manipuluje. V sázce je tak najednou mnohem víc než jen sledovanost!

   Dokážete přelstít zabijáka a dostat ven celý štáb? Ve vašem příběhu mohou přežít nebo zemřít všechny hratelné postavy. Přejeme příjemný pobyt.

Vlastnosti:
  • Murder Hotel vás vítá!
   Nic zde není, jak se zdá a vybavení hotelu je k smrti dobré! Prozkoumejte každičký kousek hotelu postaveného pro návštěvníky Světové výstavy. Pomocníka vám budou dělat nové herní prvky, například inventář postavy, hádanky s nástroji a rozšířené možnosti pohybu – běh, skok a šplh.
  • Vaši smrt si naplánoval
   Pokuste se uniknout z mučivých drápů této zvrácené nestvůry, což se za každou cenu chce stát nejnebezpečnějším americkým sériovým vrahem. Přežijete vražedné pasti, které jsou výplodem jeho chorobné mysli?
  • Nehrajte sami!
   Zažijte děsivé zkoušky věrnosti - dokážete riskovat vlastní život pro někoho, na kom vám záleží? Dva kritikou oceňované režimy pro hru více hráčů jsou zpět: sdílejte svůj příběh s kamarádem on-line nebo si odevzdávejte ovladač v off-line režimu pro pět hráčů, protože v množství je síla.

House of Ashes

   Irák, 2003. Na konci konfliktu dostane vojenská jednotka, doprovázená agentkou CIA Rachel Kingovou, rozkaz prozkoumat podezřelou podzemní továrnu na chemické zbraně na úpatí pohoří Zagros.

   Při příchodu na určené souřadnice je pátrací skupina přepadena místní hlídkou vedenou seržantem Salimem Othmanem.

   Během bitvy se po zemětřesení otevře průchod do podzemí a obě strany se ocitnou v rozvalinách pohřbeného sumerského chrámu, kde se v temnotě pod Arabskou pouští probouzí cosi špatného. Hejno nezastavitelných a krutých prastarých stvoř z jiného světa má novou kořist.

   Při přechodu podzemním labyrintem a při snaze o útěk před děsivou hrozbou čekají vojenskou jednotku hrozná zjištění a složitá rozhodnutí.

  Upřednostní své vlastní přežití, nebo budou bojovat všichni jako jeden muž, bez ohledu na své obavy a neshody?

Trailer


Recenze na The Dark Pictures: Volume 2 (House of Ashes & The Devil in Me)

Zatím nikdo nepřidal hodnocení.