Cuphead Typ konzole:

DOSTUPNÉ TAKÉ NA Cuphead - PS4Cuphead - XBOX ONE
Cena s DPH
929 Kč
Cena bez DPH: 768 Kč
 
Kód produktu: 451744
KochEN dabing

Cuphead [NSW]

Poprvé dostupné v krabici v kompletním balení, které obsahuje velmi populární DLC a nádherné bonusy

Obsah fyzické edice Cuphead:

  • Základní hra
  • DLC s rozšířením The Delicious Last Course
  • 6 sběratelských vtipných karet Cuphead
  • Členská karta klubu Cuphead
  • Exkluzivní vnitřní grafika od Studio MDHR (ručně kreslený oboustranný obal)

O hře:

Pojďte se všichni podívat na interaktivní zábavný program všech dob! Představujeme... kompletně kreslenou a divotvornou hru Cuphead! V této klasické akční hře, kde běháte a střílíte, hrajte za bratry Cupheada, nebo Mugmana (v režimu pro jednoho hráče či kooperaci), kteří zkoumají roztodivné světy a bojují proti obřím bossům, kteří se snad an nevejdou na obrazovku, aby získali zpět svou duši od samotného ďábla!
Nepřeháníme, když řekneme, že na celém světě nenajdete žádný podobný zážitek jako tento celosvětový fenomén od vývojářů ze Studio MDHR. Grafika a zvuk hry Cuphead, inspirované animovanými filmy z 30. let, byly pečlivě vytvořeny pomocí stejných dobových technik: tradiční, ručně kreslená animace, pozadí ve vodových barvách, původní jazzové nahrávky. Cuphead je opravdu hratelný animovaný film, který působí, jako kdyby vypadl přímo ze zlaté éry animace.
Ale to není všechno! Tato výrazná krabicová edice obsahuje na disku/cartridge nesmírně populární DLC s rozšířením "The Delicious Last Course", které hráčům nabízí řadu dodatečných bossů, úžasné zbraně a talismany a zcela novou hratelnou postavu Ms. Chalice. Když k tomu přidáte sadu rozkošných bonusů, které s láskou vytvořily grafici ze Studio MDHR, vyjde vám z toho zkrátka ten nejvíce kompletní zážitek všech dob, který se dokonale hodí pro odvěké fanoušky a nováčky hry Cuphead!


Klíčové vlastnosti

  • Multiplayerový bestseller s více než 12 miliony prodaných kusů.
  • Úspěšný rodinný animovaný seriál "The Cuphead Show!", který se právě streamuje na Netflixu.

Trailer

Související produkty (3)


Recenze na Cuphead

Zatím nikdo nepřidal hodnocení.