Crusader Kings 3 PC DVD

Cena s DPH
969 Kč
Cena bez DPH: 801 Kč
 
Kód produktu: 410864
ParadoxEN dabing
Hra vyžaduje připojení k síti internet a aktivaci v systému Steam!

Crusader Kings 3 [PC DVD]


Vyberte si královský nebo šlechtický rod z celé řady říší na mapě, která se táhne od Island po Indii, od polárního kruhu až po Střední Afriku. Proveďte dynastii staletími a zajistěte bezpečí a moc každé nové generace. Získejte nové území a tituly, a upevněte svůj vliv. Buďte zbožným králem, který na svou stranu získá náboženskou moc, nebo si vytvořte vlastní víru a získejte nehynoucí slávu či věčné zatracení. Rytíři, rolnické povstání, poutě, vikinští nájezdníci-prožijte drama a pompu středověku.


Osvojte si jeden z pěti různých životních stylů, zdokonalujte svou vojenskou strategii nebo zprávu království. Získávejte povahové rysy, které povedou Vaše činy, ale dávejte si pozor, abyste nejednali v rozporu se svou povahou! Stres a popírání sebe sama Vám může způsobit řadu nových problémů. Vyberte vhodných strážců pro Vaše dědice nebo si je vycvičte sami. Ale co budete dělat, když Váš právoplatný dědic nebude pro korunu dost dobrý? Násilné povahy si mohou vybudovat obávanou pověst a vyděsit plaché poddané k poslušnosti prostřednictvím hrůzy, kterou budou Všem nahánět.


Regrutujte jednotky domobrany a mocných rytířů, kteří doplní Vaše královské jednotky. Zkoumejte nové technologie a rozšiřte bohatství a vojenskou moc Vaší říše. Najměte žoldáky a zasvěcujte kněží pro velké války. Zvyšte si příjem díky vykoupeným vězňům nebo nájezdům na sousední říše.


Za pomoci špehů odhalujte spiknutí proti Vaší dynastii či vládě. Regrutujte agenty, kteří Vám budou pomáhat osnovat intriky na podryté či vraždu kohokoliv, kdo se postaví mezi Vás a moc. Sveďte ostatní postavy z důvodů citů nebo kvůli politické moci. Shromažďujte informace kvůli vydírání nebo využívejte službičky, kdykoli Vaše plány budou potřebovat trochu dodatečného vlivu.Titul obsahuje následující jazykové lokalizace:
EN dabingDE titulky

Související produkty (1)


Recenze na Crusader Kings 3

Zatím nikdo nepřidal hodnocení.