Crown Wars: The Black Prince Typ konzole:

DOSTUPNÉ TAKÉ NA Crown Wars: The Black Prince - PC CIABCrown Wars: The Black Prince - Xbox Series X|S
Cena s DPH
989 Kč
Cena bez DPH: 817 Kč
 
 
Kód produktu: 475056
NACONEN dabing

Crown Wars: The Black Prince [PS5]

Postavte se zkáze v této originální strategické hře


Svět se řítí neboť rytíři a bandité po sobě nechávají nepořádek. Nikdo ale ještě neví že ve stínu se chystá něco mnohem temnějšího. Veďte vojsko a postavte se všem hrozbám, které ohořzují svět.

O hře

 • Centrum dění
  Váš hrad bude i vaším základním místem dění. Můžete stadeto verbovat, zbrojit a cvičit vojáky. Vytvořte jedinečné oddíly a pošlete je do boje s různými nepřáteli. Myslete na to, že na každou misi je třeba jinou sestavu vojáků. Vyzkoušejte si vaše manažerské a strategické schopnosti v brutálních tahových bojích. Musíte manažovat vše od peněz až po verbování vojáků.

 • Poznejte historii
  Poznávejte Francii ve 14. století a známé postavy jako Nicolas Flamel a Eduard z Woodstocku, věrné zbraně a válku tohoto století.
  Bojujte proti Řádu a zkazte jim jejich temné plány v převzetí vlády nad královstvím.
  Vylepšujte budovy ve vašem hradě abyste měli lepší pomůcky k zabránění povstání - můžete vylepšit až 7 budov, ve kterých můžete kovat nové zbraně, vařit různé lektvary a výtvarat nové předměty, které vám pomohou v bitvách.
  Postavte si vaši vysněnou družiny elitních vojáků 6 různých tříd a přemýšlejte nad každým pohybem v této tahové strategii.

 • Poskládejte si vysněnou družinu
  Vyberte si až ze 6 hratelných tříd - křižák, alchymista, pan šelem, stahovač kůže, duelista a střelec. Každá třída má své jedinečné schopnosti a zbraně. Vyskládejte si ideální tým a najděte tu pravou synergii mezi různými třídami. Můžete je cvičit, aby měli nové schopnosti a ničivé útoky. Pro úplnou personalizaci jim můžete vybrat vlastní jména a vzhled. Můžete zajmout vaše nepřátele, kteří pak budou vašim jednotkám dávat různé bonusy nebo je můžete vyměnit a vykoupit vaše vojáky.

 

Předobjednávka


Předobjednejte nyní a získejte Blood Pact skiny na zbraně.

 

Trailer

Trailer


Recenze na Crown Wars: The Black Prince

Zatím nikdo nepřidal hodnocení.