Crime Boss: Rockay City Typ konzole:

DOSTUPNÉ TAKÉ NA Crime Boss: Rockay City - PS5
Cena s DPH
959 Kč
Cena bez DPH: 793 Kč
 
Kód produktu: 463529
505EN dabing

Crime Boss: Rockay City [Xbox Series X|S]

 

Bonus pro předobjednávky

Fyzická edice obsahuje navíc DLC Tactical Weapon Pack. Pokud si hru včas předobjednáte, získáte i Bakerův balíček obsahující vše, co potřebuje každý správný zločinecký elegán – sváteční oblek a oslnivé skiny pro Bakerovu opakovačku a medvědobijku.

O hře

Nechte se sami nebo s partou přátel vtáhnout do světa organizovaného zločinu ve hře Crime Boss: Rockay City, kombinující střílečku z vlastního pohledu s válkou o území, a vžijte se do role Travise Bakera – muže toužícího stát se novým králem Rockay City, jedním zločinem po druhém...
Rockay City. Prosperující metropole nabízející nespočet vzrušujících zážitků a množství rozmanitých míst – od písečných zátek až po mrakodrapy tyčící se vysoko do nebes. Za okouzlujícími neonem ozářenými fasádami ale zuří nelítostná válka o území...
Po smrti předchozího šéfa podsvětí nastalo v Rockay City mocenské vakuum čekající na příchod nového krále - ao jeho trůn se chce setkat hned několik ničeho se neštítících uchazečů. Vybírejte pečlivě členy svého gangu podle jejich schopností a zkušeností, pouštějte se s nimi do odvážných misí, dělejte ohromující loupeže a možná odejdete s penězi, územím a nakonec i královskou korunou.

Klíčové vlastnosti

  • Je to o známostech: Rockay City nejenže vypadá jako město z devadesátých let s patřičnou atmosférou, najdete v něm i několik známých tváří. Od charismatického Travise Bakera (Michael Madsen) a jeho týmu plánovačů a koordinátorů (Michael Rooker, Kim Basinger, Danny Glover a Damion Poitier) přes šéfy konkurenčních gangů (Danny Trejo a Vanilla Ice) až po spravedlivého šerifa Norrise (Chu). V tomto městě není důležité, co znáte, ale koho znáte.

  • Držte si své přátele blízko: Krást vše možné od peněz a drog až po artefakty nevýslovné hodnoty je zábavnější s partou přátel. Naskočte do kooperativního multiplayeru a plánujte a dělejte strhující přepadení a loupeže až ve čtyřech hráčích. Když selžete, odejdete naprázdno, ale když uspějete, čeká vás bohatá odměna.

  • Vaši nepřátelé jsou ještě blíže: Jak Travis Baker budujte v kampani pro jednoho hráče své impérium systematickým zabíráním území konkurenčních gangů, a to s pomocí strategického plánování, lstivosti a palebné síly. Vyhrát tuto válku o území nebude snadné – s bossy Dollar Dragonem, Hielem a Khanem, kteří by rádi získali město pro sebe, na jedné straně a šerifem Norrisem, snažícím se vás zastavit, na straně druhé vás bude každá procedurálně generovaná devadesátková loupež stejnou měrou odměňovat i trestat.

  • Nejlepší pomstou je obrovský úspěch: Ve vašem gangu nejsou jen tak nějací bezejmenní zločinci – jsou to skuteční lidé se skutečnými velkými problémy. Zjistěte, jak se vaši parťáci Cracker, Jupiter, Wiz a další ocitli v Rockay City, a pomozte jim dostat se zpátky na vrchol splněním různých úkolů. Každý jejich příběh se skládá z několika různě těžkých misí, které vám umožní naplno přežít zločinecký život členů vašeho gangu a pomohou vám rozhodnout se, koho s sebou vzít na další akci.

Trailer


Recenze na Crime Boss: Rockay City

Zatím nikdo nepřidal hodnocení.