The Crew Motorfest [PS5] - BAZAR (použité zboží)

Cena s DPH
899 Kč
Osobitný režim 0% DPH
 
 
Kód produktu: 466992
Ubisoft

The Crew Motorfest [PS5] - BAZAR (použité zboží)

 • hra je z výkupu a je 100% funkční a odzkoušená
 • obal bez poškození, médium bez škrábanců
 • smluvní záruka 12 měsíců

Popis nového produktu:

 

O hře

Vítejte na Motorfestu, dokonalém zážitku z jízdy!
Prozkoumejte pulsující otevřený svět ostrova O'ahu na Havaji, když budete soutěžit v intenzivním závodě, tematických akcích a mnohem více! Se stovkami ikonických aut, které můžete sbírat, budete mít spoustu příležitostí předvést své schopnosti.

Klíčové vlastnosti

 • PROSKUMEJTE ŽIVÝ HAVAJSKÝ OTEVŘENÝ SVĚT
  Crew Motorfest se usadil na jednom z nejúchvatnějších míst na Zemi: na ostrově O'ahu na Havaji. Připojte se k vysokorychlostním pouličním závodům přes rušné město Honolulu, otestujte své schopnosti v terénu na popelavých svazích sopky nebo zvládněte dokonalou zatáčku na tratích.

 • OSLAVTE VŠECHNY ASPEKTY AUTOMOBILOVÉ KULTURY
  Užijte si spoustu vzrušujících jízdních aktivit a vyberte si, jak se chcete se svými auty bavit! Objevte seznamy skladeb a ponořte se do tematických kampaní, které vás ponoří do nejvzrušivějších světů automobilové kultury, včetně amerických svalů, pouličních závodů v japonském stylu a legendárních strojů minulosti!

 • SBÍREJTE NEJLEGENDÁRNĚJŠÍ AUTA
  Soutěžte v intenzivním jízdním závodě, předvádějte svůj vlastní styl, sbírejte ty nejikoničtější auta a mnohem více! Zvládněte každou jízdní výzvu a naplňte svou sbírku těmi nejlegendárnějšími vozidly, která byla kdy vytvořena.

Trailer


Recenze na The Crew Motorfest [PS5] - BAZAR (použité zboží)

Zatím nikdo nepřidal hodnocení.