Call of Duty: Vanguard Typ konzole:

+ Dárek:Call of Duty Vanguard kartička v ceně 129,- Kč, Call of Duty Vanguard psie známky v ceně 259,- Kč
poštovné zdarma bez ohledu na zvolený způsob dodání ...
DOSTUPNÉ TAKÉ NA Call of Duty: Vanguard - PS4Call of Duty: Vanguard - Xbox Series X|SCall of Duty: Vanguard - XBOX ONE
Cena s DPH
1 909 Kč
Cena bez DPH: 1 578 Kč
 
Kód produktu: 433801
Activisionnevhodné a nepřístupné pro věkovou skupinu nezletilých do 18 letanglická verze

Call of Duty: Vanguard [PS5]

Dárek - Call of Duty Vanguard kartička v ceně 129,- Kč
Dárek k produktu
Zobraziť celý popis Dáreka
Dárek - Call of Duty Vanguard psie známky v ceně 259,- Kč
Dárek k produktu
Zobraziť celý popis Dáreka


Svět celé roky trpí kvůli té doteď největší a nejkrvavější válce, ale průběh druhé světové války se konečně mění. Nyní musí povstat hrstka vybraných, aby dokončila svou misi a raz navždy změnila podobu války.
Úspěšná značka Call of Duty se vrací s titulem Call of Duty: Vanguard, ve kterém hráči očima hrdinů druhé světové války zažijí globální bitvy a osudové události, které je svedly dohromady. Vanguard, který vyvíjí Sledgehammer Games, obsahuje hluboce podmanivý příběh o vybrané skupině vojáků z různých zemí a různého původu, kteří společně povstávají, aby čelili té nejděsivější světové hrozbě, změnili průběh války a připravili půdu pro to, co dnes známe jako boj speciálních jednotek. Toto je jejich příběh. Toto je Call of Duty: Vanguard.
Prostřednictvím pozoruhodné cesty těchto zocelených vojáků hráči prožijí důležité bitvy druhé světové války, kde budou bojovat o vítězství na několika válečných frontách - na východních a západních frontách v Evropě, v Pacifiku a v severní Africe. Ať už půjde o souboje letadel nad Midwayskými ostrovy, obranu Stalingradu s odstřelovačskou přesností, seskoky nad Francouzským nebo reflexi postupujících sil v severní Africe, v kampani Call of Duty: Vanguard se hráči ponoří do strhujícího a úchvatného příběhového zážitku založeného na postavách, které bude zahrňovat souboje bezkonkurenčních rozměrů a zároveň bude vyprávět děsivé příběhy o těch, kteří zvrátili průběh války a navždy změnili historii.
Nad rámec kampaně posouvá neutichající rivalita globální války akci ještě dál v epickém balíčku s obsahem, včetně strhujících režimů pro více hráčů a kooperaci. Hráči se stanou předvojem síly, která změnila válku, zatímco se zapíšou do historie díky charakteristickým přestřelkám Call of Duty a zážitku pro více hráčů. Hráči budou taktéž moct prověřit svou zdatnost, když se pokusí přežít neutichající nápor nemrtvých v děsivém novém zážitku Zombies, který vyvíjí Treyarch Studios.
Call of Duty: Vanguard po vydání také představí novou a bezkonkurenční integraci Call of Duty: Warzone a bude podporovat hraní napříč platformami, napříč postupem a napříč generacemi - to všechno nad rámec obrovského harmonogramu bezplatného obsahu, který po premiéře hry přidá nové mapy pro více hráčů, režimy, sezónní události, komunitní oslavy a další.
Na těchto frontách se psala historie. Vyhrávala ji tato taktika. Zachovali ji tito hrdinové. Je na čase přežít hrůzy a triumfy jejich očima a postavit se té největší výzvě, jakou kdy svět poznal. Je na čase povstat na všech frontách.


Recenze na Call of Duty: Vanguard

Zatím nikdo nepřidal hodnocení.