Borderlands 3 (Ultimate Edition) [PS5] - BAZAR (použité zboží)

Cena s DPH
609 Kč
Speciální režim 0% DPH
 
Nákupem získáš 10 věrnostních bodů.
Kód produktu: 440917
2K

Borderlands 3 (Ultimate Edition) [PS5] - BAZAR (použité zboží)

 • hra je z výkupu a je 100% funkční a odzkoušená
 • obal bez poškození, médium bez škrábanců
 • smluvní záruka 12 měsíců

Popis nového produktu:


Borderlands 3 Ultimate Edition přináší dokonalý zážitek s Borderlands 3: oceňovanou základní hru plus všech 6 přídavků a kompletní kolekci bonusových kosmetických balíčků!


Borderlands 3 je kooperativní akční střílečka z pohledu první osoby vyvinutá společností Gearbox Software a publikovaná společností 2K Games. Je to pokračování Borderlands 2 a čtvrtý díl ze série Borderlands. Tento díl se vrací s nekonečným množstvím zbraní a pořádně šíleným dobrodružstvím.


Prostřílej si cestu novými světy a nepřáteli, jako jeden z lovců Vaultů. Můžeš hrát sám nebo s přáteli a zlikvidovat šílené nepřátele. Získej vzácný loot a zachraň svůj domov před vůdci kultů galaxie.


Hra se zaměřuje na zkoumání otevřeného prostředí, nových světových zabíjení nepřátel množstvím zbraní. Klade velký důraz na plenění padlých protivníků a sbírání krabic s novými nástroji ničení, roztroušených po mapě, jakož i získávání bodů zkušeností a zvyšování úrovně jedné ze čtyř hratelných postav s jedinečnými sadami dovedností.


borderlands

Hratelnost

Borderlands 3 následuje inovativní herní styl představený v předchozích částech série. Primárním zaměřením hry je hledání stále silnějších zbraní, plnění misí a vedlejších úkolů, jakož i zabíjení nepřátel k získání zkušenostní a procházení rozsáhlými otevřenými oblastmi herního světa.


Série je dobře známá začleněním kooperativního režimu, ve kterém mohou až čtyři hráči spolupracovat na postupu ve hře. Co-op režim se vrací v Borderlands 3, ale hráči, kteří by raději hráli sólo, to pořád mohou dělat bez problémů. Hrajte s kýmkoli a kdykoli online či v kooperaci na rozpůlené obrazovce bez ohledu na svou úroveň či postup v misích. Zdolejte nepřátele a výzvy jako tým, ale odměna bude jen a jen vaše – pokud jde o kořist, nikdo nepřijde zkrátka.


borderlands-2

Shromažďují se lovci trezorů

Na začátku hry si hráči vyberou jednoho ze čtyř lovců, z nichž každý má různé sady schopností, které lze vylepšit. Patří sem akční schopnosti, které mají různé využití, od řešení poškození až po ochranu před ním. Akční schopnosti mohou být rozšířeny, aby byly ještě efektivnější.


Na rozdíl od svých předchůdců obsahuje Borderlands 3 tři stromy dovedností odlišné pro každou postavu, které rozvíjejí různé sady schopností, včetně způsobeného poškození, síly obrany atp.


 • Moze jako GUNNER - když Moze potřebuje posily, postaví svého digimecha – Iron Bear –, který dokáže palebnou sílu pořádně nakopnout.
 • Amara jako SIREN - sebejistá, schopná bojovnice, která dokáže vyvolávat éterické pěsti. Amara likviduje své nepřátele pomocí schopností sirén.
 • FL4K jako BEASTMASTER - žije jen pro boj, stejně jako jeho věrné šelmy, které poslechnou každý jeho příkaz. Jejich oblíbená kořist? Nic netušící bandité, chudáčci jedni.
 • Zaně jako OPERATIVE - specializuje se na bojovou výbavu a má mimořádné schopnosti proniknout do vřavy, způsobit tam chaos a zase zmizet, jako by tam nikdy nebyl.

borderlands-3

Množství zbraní hromadného ničení

Borderlands 3 a samotná série zajímají první místo v tom, že mají největší počet dostupných zbraní. Najdeš zde běžné typy pistolí, revolverů, útočných pušek, brokovnic, odstřelovačů, různých odpalovačů atd., které se dále dělí podle vzácnosti. Ale obrovské množství různých kombinací a variant munice, plus elementární efekty přidělené zbrani, činí z boje v Borderlands 3 naprosto jedinečný zážitek. Stačí říci, že počet dostupných nástrojů ničení jde do desítek milionů.


Díky zbraním a pomůckám je každá bitva příležitostí, jak získat nové vybavení. Pušky se samohybnými štíty proti střelám? Jasné. Boucháčky, které vytvářejí sopky chrlící oheň? Samozřejmě. Zbraně na nožičkách, které pronásledují nepřátele a zároveň na ně křičí nadávky? Ano, to tady máme taky.


borderlands-4

Hej, to tady už bylo?

Borderlands 3 přináší několik nových mechanismů do již tak praskajícího herního systému. První z těchto nových změn je sliding (klouzání). Přispívá k pohybovým schopnostem postav tím, že jim dává možnost rychle se schovat pod úkryt, když jsou pod silnou palbou, nebo se snadno připlížit k nic netušícím nepřátelům.


Dalším novým mechanismem je lezení. Hráči nyní mohou skákat na římsy a vylézt nahoru, čímž se dostanou do výše položených míst, aby mohli na své protivníky zahájit palbu.


Několik mechanismů v Borderlands 3 je také obnoveno. Pohyb „buttslam“ představený v Pre-Sequel, nyní pod názvem „Groundpound“, umožňuje hráči bouchnout do země a způsobit vážné poškození blízkým soupeřům. V kombinaci s lezením poskytuje nové způsoby využití prostředí proti protivníkům.


Shrnutí příběhu

Příběh Borderlands 3 se rozbíhá krátce po událostech prezentovaných ve spin-off sérii „The Tales of the Borderlands“. Hra obsahuje nový pár antagonistů, Troy a Tyreen Calypso. Ďábelské duo zjistilo, že za planetou Pandora existují Vaulty, tajemné pevnosti střežící neuvěřitelné poklady. Troy a Tyreen, kteří vedli svou frakci Children of the Vault, se je vydali najít. Lilith, jedna ze Siren a bývalá protagonistka Borderlands, naverbuje nové lovce trezory, aby zastavila Calypsos v získávání bohatství mimopandorských trezorů.


Zabraňte fanatickým dvojčatům Calypso Twins ve sjednocení klanů banditů a získání té největší moci v galaxii. Jedině vy, milovník napětí a lovec Vaultů, máte arzenál a spojence na to, abyste je získali. Staňte se jedním ze čtyř mimořádných lovců Vaultů, z nichž každý má jedinečné dovednosti, herní styly, rozsáhlý strom schopností a spoustu možností úprav. Každý lovec dokáže rozpoutat peklo sám o sobě, ale společně jsou nezastavitelní. Objevte nové planety mimo Pandor s jedinečným prostředím a nepřáteli, které můžete prozkoumat a zničit. Přežeňte se po nehostinných pouštích, probojujte se válkou zpustošenými městy, hledejte cestu ve smrtících močálech a tak podobně!


borderlands-5

Ultimate edition obsahuje:

 • Hru Borderlands 3
 • Season Pass se čtyřmi přídavky pro kampaň:
 • Moxxi's Heist of the Handsome Jackpot
 • Guns, Love, a Tentacles: Marriage of Wainwright & Hammerlock
 • Bounty of Blood
 • Psycho Krieg and the Fantastic Fustercluck
 • Season Pass 2:
 • Přídavný obsah Designer's Cut se zcela novým režimem „Arms Race“ a dodatečný strom schopností pro každého Vault Huntera
 • Přídavný obsah Director's Cut, podrobnosti budou oznámeny později
 • Všechny čtyři kosmetické balíčky Multiverse Final Form
 • Dodatečný bonusový obsah:
 • Butt Stallion Pack: skin zbraně, talisman, granátový mod Butt Stallion
 • Retro Cosmetic Pack
 • Neon Cosmetic Pack
 • Gearbox Cosmetic Pack
 • Toy Box Weapons Pack
 • Equippable XP & Loot Drop Boost Mods

Recenze na Borderlands 3 (Ultimate Edition) [PS5] - BAZAR (použité zboží)

Zatím nikdo nepřidal hodnocení.