Bezdrátový ovladač Sony DualShock 4 v2, magma red

1 949 Kč
1 909 Kč
Cena bez DPH: 1 578 Kč
 
Nákupem získáš 10 věrnostních bodů.
Zvýhodněná nabídka k tomuto zboží:
Bezdrátový ovladač Sony DualShock 4 v2, magma red | playgosmart.cz
iPega P5029 PlayStation 4/5 controller cap set, red/blue | playgosmart.cz
+
ušetřete až 66 Kč
Cena spolu:
2 012 Kč
Kód produktu: 360480
SONY
 
Chceš ušetřit 110 Kč ? Tento produkt prodáváme také jako rozbalený za 1 799 Kč
Chceš ušetřit 520 Kč ? Tento produkt prodáváme také jako bazár za 1 389 Kč

Naše tipy

Bezdrátový ovladač Sony DualShock 4 v2, magma red [CUH-ZCT2E]


Revoluce hraní ve Vašich rukách
Zmocněte se nové generace hraní s bezdrátovým ovladačem Dualshock 4, který přichází s novým designem kladoucím preciznost hraní do Vašich rukou.

Doposud nejlepší design
Zachyťte a podělte se o vaše nejlepší herní momenty díky tlačítku "Share". Sdílejte videa z hraní a obrázky z her přímo na Váš PS4 systém, nebo živě vysílejte hraní, toto vše bez přerušování započaté hry. Zadní tlačítka a analogové páčky mají při nové verzi ovladače dodávají pocit větší odolnosti a pevnosti.

Získejte ještě větší kontrolu díky vestavěnému dotykovému displeji, který nyní zobrazuje unikátní světelnou odezvu, což přidává hraji extra dimenzi. Světelný pásek se rozsvěcuje různými barvami podle jednotlivých akcí, které budete v hrách provádět.

Ovladač má vestavěný citlivý akcelometr a gyroskop, které budou zaznamenávat pohyby, naklánění a otáčení Vašeho bezdrátového ovladače Dualshock 4. ovladač si budete moci nabít díky jakémukoli USB portu a přenášet data přes USB kabel.

Ovladač má vestavěný reproduktor, který Vaše hry přivede k životu a uslyšíte všechny detaily a zvukové efekty vycházet přímo z ovladače. Ovladač má vestavěný 3.5 mm jack na sluchátka abyste si tyto zvuky mohli vychutnat a nerušit okolí.Recenze na Bezdrátový ovladač Sony DualShock 4 v2, magma red

Zatím nikdo nepřidal hodnocení.