Beyond a Steel Sky (Beyond a Steelbook Edition) Typ konzole:

DOSTUPNÉ TAKÉ NA Beyond a Steel Sky (Beyond a Steelbook Edition) - PS4Beyond a Steel Sky (Beyond a Steelbook Edition) - PS5Beyond a Steel Sky (Beyond a Steelbook Edition) - NSW
Cena s DPH
959 Kč
Cena bez DPH: 793 Kč
 
Kód produktu: 435560
RevolutionEN dabing

Beyond a Steel Sky (Beyond a Steelbook Edition) [XBOX ONE]


Od Charlese Cecila, tvůrce série Broken Sword, s uměleckou režií od Davea Gibbonse, legendárního komiksového výtvarníka za filmem „Watchmen“, přichází „Beyond A Steel Sky“, dlouho očekávané pokračování kultovní klasiky „Beneath a Steel Sky“.


Jste Robert Foster. Při brutálním útoku bylo uneseno dítě a slíbil si, že ho přivedeš domů. Silnice vás zavedou do Union City, jednoho z posledních zbývajících velkoměst ve světě zmítaném válkami a politickým kolapsem.


Union City je utopie a její obyvatelé milují život pod kontrolou altruistického AI: vždy pozorní androidi, designérský život, náměstí a bary. Co se tady dá nemít rád? Ale toto město má temnou stránku...


Beyond a Steel Sky je dramatický, humorný a cyberpunkový thriller, ve kterém poutavé hádanky pohánějí rychle se rozvíjející příběh v dynamickém herním světě, který reaguje a je ovlivněn činy hráče.


Beyond a Steelbook Edition obsahuje:


beyond_a_steel_sky_steelbook_edition
  • Beyond a Steel Sky plnou hru
  • STEELBOOK® - Exkluzivní Steelbook® navržený podle předlohy komiksového výtvarníka Davea Gibbonse.
  • Soundtrack - Digitální edice soundtracku, přičemž kód je vytištěn na pěkné kartě.
  • Pěkná sada samolepek, inspirovaná předměty a postavami ve hřeRecenze na Beyond a Steel Sky (Beyond a Steelbook Edition)

Zatím nikdo nepřidal hodnocení.