Beyond: Two Souls [PS3] - BAZAR (použité zboží)

Cena s DPH
249 Kč
Osobitní režim 0% DPH
 
Kód produktu: 275292
PlayStation

Beyond: Two Souls [PS3] - BAZAR (použité zboží)

  • hra je z výkupu a je 100 % funkční a odzkoušená
  • obal bez poškození, médium bez škrábanců
  • záruka 12 měsíců

Popis nového produktu:

Od tvůrců cenami ověnčeného hitu Heavy Rain přichází unikátní, interaktivní psychologický thriller. Díky zbrusu novému hernímu enginu a přesvědčivému, originálnímu příběhu Beyond: Two Souls představuje novou generaci interaktivního dramatického hraní.

Ponořte se do života Jodie Holmes, mladé ženy, která má nadpřirozené schopnosti díky její psychickému propojení s neviditelnou entitou. Zažijte nejvýraznější okamžiky života Jodie, a ovlivněte její osud prostřednictvím akcí a rozhodnutí, které mají na děj hry osudný vliv.

Hra, která obsahuje psychologické, duchovní a thriller elementy, se soustředí na otázky, co se stane po smrti. Hra poskytuje hráči možnost prožít 15 let (od 8 po 23) Jodie na silnicích, kde se snaží zjistit skutečné poselství entity s názvem Aiden, která stojí po jejím boku během celého jejího života.

BEYOND: Two Souls má exkluzivní Hollywoodské obsazení-v roli hlavní hrdinky Jodie Holmes-ové stojí Ellen Page, mezi dalšími se objeví osobnosti jako Willem Dafoe či Kadeem Hardisone.

  • Zažijte zcela novou průlomovou technologii od Quantic Dream, která vytváří jednu z nejlépe vypadajících her, které byly kdy viděny na PS3.
  • Ponořte se do poutavého a nepředpovídatelného příběhu, obsazeného hollywoodská hvězda Ellen Page v hlavní roli.
  • Převezměte kontrolu nad Jodie, stejně jako nad mysteriózní entitou v okázalých akčních a dobrodružných scénách.


  • Recenze na Beyond: Two Souls [PS3] - BAZAR (použité zboží)

    Zatím nikdo nepřidal hodnocení.