Bayonetta Origins: Cereza and the Lost Demon Nintendo SWITCH

Cena s DPH
1 289 Kč
Cena bez DPH: 1 065 Kč
 
Kód produktu: 456162
NintendoEN dabing

Bayonetta Origins: Cereza and the Lost Demon [NSW]

 

O hře

  • Kdysi dávno zde byla mladá čarodějka, známá jako Cereza
    Ještě dlouho předtím, než se této adeptce temných umění začalo říkat Bayonetta, se vydala na osudovou cestu do zakázaného Avalonského lesa. Po jejím boku stál Cheshire, její úplně první démon, který ovládl Cerezinho plyšáka. Hrajte za obě postavy a pátrejte v tomto zrádném lese po síle, která zachránila matku hlavní hrdinky.

  • Ovládejte jak Cheshira, tak Cerezu, a řešte hádanky či odhánějte ďáblů
    V každém příběhu najdete ponaučení o spolupráci, že? V tomto příběhu Cereza a Cheshire spojí síly v boji proti vílám, aby společně vyřešily celou řadu hádanek. Pomocí levého ovladače Joy-Con se budete pohybovat s Cerezou, která umí magií svázat okolní nepřátele. S pravým Joy-Con ovladačem zase dostanete do ruky Cheshira, díky kterému sesekáte své protivníky.

  • Otáčejte knižní stránky příběhu Cerezy a objevujte okouzlující, až pohádkově laděný Avalonský les
    Avalonský les je neuvěřitelně krásný, na druhou stranu značně nebezpečný. Při jeho procházení se bude zdát, že každá jeho část byla pečlivě ručně namalována. Příběhové scény jsou vyprávěny přes živě ilustrované stránky, jako byste snad četli knížku plnou pohádek. Neostýchejte se v tomto rozmarném světě na chvilku zastavit a přivonět k růžím, avšak pozor - nezdržujte se příliš dlouho, les vycítí, že se v něm jedna čarodějka ztratila...

Trailer

Související produkty (1)


Recenze na Bayonetta Origins: Cereza and the Lost Demon

Zatím nikdo nepřidal hodnocení.