Battlefield 1: Revolution [Origin]

Digitální distribuce
Cena s DPH
389 Kč
Cena bez DPH: 321 Kč
 
Nákupem získáš 10 věrnostních bodů.
Kód produktu: 413434
ElectronicEN dabing

Battlefield 1: Revolution [Origin] [PC digital]


Zažijte úsvit celosvětové války ve hře Battlefield 1. Probojujte se epickými souboji rozpínajícími se od soubojů v úzkých uličkách v obléhaném Francouzském městě, po těžce obrněné horské pevnosti v italských Alpách, nebo šílené souboje v pouštích Arábie. Objevte nový svět sužovaný válkou v kampani plné dobrodružství, nebo se přidejte k epickým multiplayer soubojům s až 64 hráči a přizpůsobte vaše taktiky otřesenému prostředí a destrukci. Bojujte jako pěchota, nebo se zmocněte úžasných vozů na zemi, ve vzduchu a na moři, od tanků a motocyklů na zemi, po dvouplošníky a gigantické válečné lodě, a přizpůsobte Váš herní styl nejdynamičtějším soubojem v historii série Battlefield.


 

 • Epické souboje v multiplayer módu pro 64 hráčů
  Vytvořte s vašimi známými oddíl a přidejte se k nejepičtějším multiplayer soubojem v historii FPS her, až 64 hráčů bude bojovat jako pěchota, nebo pilotovat různá vozidla, od tanků a motocyklů na zemi, po dvouplošníky a gigantické válečné lodě.

   

 • Zažijte úsvit celosvětové války
  Staňte se součástí největších soubojů v historii lidstva. Od těžce obrněných pevností v Alpách, po spalující pouště v Arábii, válka běsní na epické škále na zemi, ve vzduchu a na moři, při tom jak zažijete zrození moderního stylu vedení války.

   

 • Země otřásající intuitivní destrukce
  S intuitivní destrukcí nikdy nezažijete dva stejné souboje. Ničte velká či malá vozidla a zdemolujte celé budovy. Od maličkých dřevěných domů, po masivní kamenné pevnosti, dokonce i země, na které bojujete, může být zničena.

   

 • Válečné příběhy ze vzdálených koutů světa
  Prozkoumejte svět zmítající se ve válce v kampani plné dobrodružství, která zachycuje rozmanité globální konflikty díky pohledům mnoha postav, které se všechny sjednotí díky této první, moderní válce .

  Battlefield 1: Revolution obsahuje:

   

 • Základní hru Battlefield 1.
 • Battlefield 1 Premium Pass.

  Jedná se o digitální verzi hry Battlefield 1: Revolution, kód vám bude zaslán SMS zprávou nebo e-mailem.

 

Titul obsahuje následující jazykové lokalizace:
EN dabingDE dabingPL titulky

Recenze na Battlefield 1: Revolution [Origin]

Zatím nikdo nepřidal hodnocení.