Battlefield 4[Origin]

Digitální distribuce
Cena s DPH
449 Kč
Cena bez DPH: 371 Kč
 
Kód produktu: 398627
ElectronicCZ titulky
Hra vyžaduje připojení k síti internet a aktivaci v systému Steam!

Battlefield 4[Origin] [ESD PC]

Battlefield 4 je akčním hitem svého žánru, ve kterém určuje hlavní trendy. Jen v Battlefieldzažijete chvíle, kdy se prakticky smazávají rozdíly mezi hrou a pocitem skutečné radosti z úspěchu. Hru pohání vysoce výkonný herní engine Frostbite 3 nové generace. Battlefield 4 díky tomu nabízí zcela jedinečně realistický a dramatický průběh akce.

Jen v Battlefieldmůžete demolovat budovy, ve kterých se skrývá nepřítel. Jen v Battlefieldvelíte útoku z přídě dělový člunu. BattlefieldVám dává svobodu v rozhodování, jakým způsobem chcete dosáhnout lepší výsledky a při hledání cesty k vítězství otestuje Vaše schopnosti na maximum.

Kromě typicky propracovaného multiplayeru obsahuje Battlefield 4 napínavý příběh sledující osudy hlavní postavy. Děj se začíná odvíjet od evakuace amerických VIP z čínského Šanghaje, po kterém se Váš oddíl musí probít do bezpečí.

Battlefield 4 nemá konkurenta. Poddejte se úžasně chaotické atmosféře všude zuřící válečného konfliktu, kterou najdete jen v sérii Battlefield. • Battlefield 4 pohání vyspělá technologie herního enginu studia Dice s názvem Frostbite 3. Díky jeho výkonu Vám může Battlefield 4 nabídnout pohled do budoucnosti interaktivní zábavy, zábavy, v níž hrají stále větší roli lidský prvek, dramatičnost a dosud nevídaný realismus.
 • Naučte se spolupracovat v režimu kampaně iv multiplayeru. Máte možnost vydávat rozkazy své četě a porovnávat úspěchy v obou herních režimech.
 • V prostředí skvěle zpracovaných lokalit, při tvorbě kterých byly použity jedny z nejlepších výtvarných a zvuková designérských postupů v rámci žánru moderních FPS, se odvíjí nejen dobrodružný příběh, ale také probíhá soupeření mezi hráči.

  Pozor, jedná se o digitální verzi hry! Po koupi vám bude klíč zaslán formou SMS a na e-mailovou adresu.
  Pro aktivaci klíče potřebujete členství ve službě Steam a připojení k síti internet!


 • Titul obsahuje následující jazykové lokalizace:
  CZ titulkyEN dabingDE dabingPL dabing

  Recenze na Battlefield 4[Origin]

  Zatím nikdo nepřidal hodnocení.