Avatar The Last Airbender: Quest for Balance Typ konzole:

DOSTUPNÉ TAKÉ NA Avatar The Last Airbender: Quest for Balance - PS4Avatar The Last Airbender: Quest for Balance - NSW
Cena s DPH
1 079 Kč
Cena bez DPH: 892 Kč
 
Kód produktu: 463952
GameMillEN dabing

Avatar The Last Airbender: Quest for Balance [PS5]

 

O hře

Tým Avatar je zpátky! Prožijte znovu epické události původního seriálu Avatar: Legenda o Aangovi a v roli samotného Aanga i jeho přátel ovládněte v této akční dobrodružné hře všechny živly, vyzkoušejte nejunikátnější místa známá ze seriálu, přečtěte si řadu propracovaných environmentálních hádanek a zažijte nejdojemnější okamžiky Aangova. Na cestu můžete vyrazit sami nebo prostřednictvím jedinečného kooperativního režimu pro dva hráče také společně s přítelem.

Klíčové vlastnosti

  • Vyzkoušejte svět Avataru a zpracujte území čtyř národů během kooperativního dobrodružství pro jednoho až dva hráče rozděleného do osmnácti kapitol.

  • Přidejte svůj osud a prožijte celé Aangovo původní dobrodružství. Přehrajte si znovu kteroukoli kapitolu, kdykoli si budete chtít připomenout své oblíbené okamžiky ze seriálu.

  • Hrajte za devět oblíbených postav, včetně Aanga, Toph, Sokky a Katary.

  • Odhalujte záhady a najděte řešení propracovaných hádanek ovládnutím jedinečných schopností vody, země, ohně a vzduchu. Postupně si vylepšujte své dovednosti a naplno rozviňte potenciál skutečného Avatara.

  • Ve snaze obnovit rovnováhu světa braňte svou družinu před silami nepřátel pomocí spletitých komb založených na ovládnutí jednotlivých živlů.

  • Usměrňujte svůj intelekt přes mix soubojů a jedinečných hádanek a zničte klíčové bossy bránící vám v dokončení vašeho poslání.

Trailer


Recenze na Avatar The Last Airbender: Quest for Balance

Zatím nikdo nepřidal hodnocení.