Atomic Heart Typ konzole:

DOSTUPNÉ TAKÉ NA Atomic Heart - PS5Atomic Heart - Xbox Series X|S
1 735 Kč
1 409 Kč
Cena bez DPH: 1 164 Kč
 
Kód produktu: 456842
FocusEN dabingJe možné provést upgrade hry na PlayStation 5

Atomic Heart [PS4]

 

Bonus pro všechny předobjednávky

Předobjednejte si hru Atomic Heart a získejte jako bonus stažitelný kód pro:
 • Swede Skin na zbraň
 • Electro Skin na zbraň

O hře

Vítejte v utopickém světě zázraků a dokonalosti, ve kterém lidé žijí v harmonii se svými loajálními a horlivými roboty!

V šíleném a vznešeném utopickém světě se účastněte výbušných setkání. Přizpůsobte svůj bojový styl každému soupeři, využívejte své prostředí a vylepšujte si vybavení, abyste splnili své poslání. Chcete-li dosáhnout pravdy, budete muset zaplatit krví.

Klíčové vlastnosti

 • Futuristický svět
  Soužití lidí s roboty ve vzájemné harmonii je u konce. Spuštění nejnovějšího systému ovládání robotů za několik dní by mohla narušit pouze tragická nehoda nebo globální spiknutí.

 • Vzpoura mutantů
  Nezastavitelný vývoj technologie spolu s tajnými experimenty přinesly vznik mutantních tvorů, děsivých strojů a supervýkonných robotů – to vše najednou tvoří vzpouru proti jejich tvůrcům. Jen vy je můžete zastavit a zjistit, co se skrývá za jejich světem.

 • Skutečný boj o přežití
  Pomocí bojových schopností, které poskytuje vaše experimentální elektrická rukavice, váš arzenál čepelí a nejmodernější zbraně, bojujte o svůj život ve výbušných a frenetických utkáních. Přizpůsobte svůj bojový styl každému jedinečnému soupeři. Spojte své schopnosti a zdroje, používejte prostředí a vylepšujte své vybavení, abyste překonali výzvy a bojovali za dobro.

Trailer


Recenze na Atomic Heart

Zatím nikdo nepřidal hodnocení.