ASUS ROG Zephyrus G14 GA401QM-AniMe044T

+ Dárek:100€ darčekový cestovný poukaz Conex v ceně 2519,- Kč, Xbox Series S v ceně 7109,- Kč
Cena s DPH
40 329 Kč
Cena bez DPH: 33 330 Kč
 
dlouhodobě nedostupné
Kód produktu: 421612
ASUS

ASUS ROG Zephyrus G14 GA401QM-AniMe044T [GA401QM-AniMe044T]

Dárek - Xbox Series S v ceně 7109,- Kč


Budoucnost gamingu nebyla dosud nikdy tak inspirující. Kreativita v hrách vzkvétá. Nové služby vás povzbuzují objevovat více her a sblížit vás s hrami, online tvůrci a streamer, které milujete. Cloud technologie vytvářejí masivní příležitost streamovat konzolové hry a hrát s lidmi se kterými chcete, kdekoli chcete. Připravte se na nový úsvit konzolí nové generace.

S porovnáním s předchozí generací, Xbox Series S reprezentuje lepší rovnováhu výkonu a rychlosti, čímž se posouvá na všech technologických frontách díky čemuž přináší úžasné, dynamické, živé světy a minimalizuje leckterý aspekt, který vás může zkrátit o tento zážitek.

Připravte se na novou generaci hraní s touto dostupnější verzí Xbox Series S. Tato verze nabízí dostupnější cenu oproti její 4K verzi s Xbox Series Xa také vypadá, že nemá mechaniku a bude digitální. Tato konzole bude mít menší grafický výkon ale bude také o to levnější a bude digitální díky čemuž si najde zájem u mnoho fanoušků Xboxu.

Zobraziť celý popis DárekaZískej Game Pass Ultimate pro PC ve slevě! Podmínky se dozvíš po kliknutí na banner!

Notebook ROG Zephyrus G14 zpřístupní každému extrémně přenosné hraní s vysokým výkonem na operačním systému Windows 10. Tento mocný stroj, který je ovšem zároveň tenký a elegantní, hravě zvládne i ty nejnáročnější hry a aplikace pomocí procesoru AMD Ryzen™ 7 5800H a grafické karty GeForce RTX ™ 3060. Na výběr máte ze dvou nádherných displejů – s vysokým WQHD rozlišením is vysokou 120Hz obnovovací frekvencí, nebo mimořádně plynulý Full HD displej s obnovovací frekvencí 144 Hz. Oba vás však pohltí realistickým zobrazením barev s certifikací Pantone®. Ze čtveřice reproduktorů uslyšíte skvělý zvuk s technologií Dolby Atmos ao naprosto jasnou hlasovou komunikaci se postará technologie zajišťující oboustranné potlačení hluku s umělou inteligencí. Prožijte svůj život naplno s touto strhující kombinací výkonu a mobility jménem Zephyrus.


TAK PŘEPRACOVANÝ

Díky čisté esenci estetiky destilované do čtyř jedinečných stylů je Zephyrus G14 naprosto ohromující. Vyberte si mezi měsíční bílou Moonlight White a temně šedou Eclipse Grey – obě barvy osvětluje 6 536 přesně vyfrézovaných perforací ve věku pomocí programovatelného mini-LED displeje AniMe Matrix™. Případně zvolte holografické verze těchto barev Holographic White nebo Holographic Grey pro jemnější prizmatický efekt. Slitina hořčíku a hliníku s voštinovými výztuhami dodává šasi pevnost a lehkost.


rog_vzhlad

PŘESNÉ OBRÁBĚNÍ

Obrábění na CNC strojích vytváří výrazný styl v podobě tečkovaného vzoru na víku notebooku. Na neuvěřitelně malém povrchu vytvářejí CNC stroje 6 536 přesně rozmístěných perforací. Tento jedinečný vzor je elegantní a nenápadný zároveň, průměr vytvořených bodů byl pečlivě zvolen tak, aby z 1215 mini-LED diod pod volitelným AniMe Matrix™ displejem zářilo právě tak akorát světla.


rogo_arch

TAK ZÁŘIVÝ

Převratný displej AniMe Matrix™ vám dá možnost se vyjádřit prostřednictvím 1 215 programovatelných mini-LED diod, které osvětlují víko. Můžete na něm zobrazovat vlastní tvorbu, jedinečné animace nebo živou vizualizaci přehrávaného zvuku pro ještě větší šmrnc. Nebo jej využijte pro zobrazení oznámení o stavu baterie, kalendáře, budíku či dalších informací a buďte vždy v obraze. V prostoru AniMe Matrix™ s vámi může žít i zbrusu nový virtuální mazlíček ze světa značky ROG. Tento interaktivní pomocník reaguje na využití systému a stav baterie, najdete jej ale také v jeho vlastní aplikaci!


rog_bateria

TAK VÝKONNÝ

Notebook Zephyrus G14 mění zavedený standard v oblasti přenosnosti podobných zařízení, protože dosahuje přímo nevídaného výkonu ve 14palcovém provedení při váze pouhých 1,6 kg. Pohání jej procesor AMD Ryzen™ 7 5800H, jehož spotřeba i teploty byly upraveny pro dosažení vynikajícího výkonu i v extrémně tenkém notebooku. Grafická karta GeForce RTX™ 3060 vám navíc poskytne ještě více výkonu prostřednictvím technologie ROG Boost, takže můžete v mžiku přejít od rychlého hraní k tvorbě vlastního obsahu.


Herní notebooky většinou nevydrží příliš dlouho bez mohutného zdroje napájení, ale energeticky úsporný procesor AMD Ryzen ™ 7 5800H vám umožní dokončit práci, sledovat videa nebo zůstat produktivní i bez této zátěže. Flexibilitu zařízení vylepšuje standard nabíjení USB Power Delivery, který vám umožní notebook nabíjet přes přenosné napájecí zdroje a adaptéry s konektorem USB-C. Případně jej můžete využít i pro rychlé dobití kompatibilních chytrých telefonů a dalších zařízení. Už se nebudete muset s nikým hádat o šuplík v přeplněné kavárně a nebudete připoutáni ke stěně.


rog_bat

TAK RYCHLÝ

Vyberte si displej podle vašich potřeb. Pro kombinaci toho nejlepšího z obou světů si můžete zvolit vysoké WQHD rozlišení s rychlou 120Hz obnovovací frekvencí a profesionálním barevným gamutem DCI-P3. Pro bleskurychlé hraní si můžete vybrat displej s Full HD rozlišením a 144Hz odezvou, která tuto vysokou rychlost kombinuje s živým barevným prostorem sRGB. Oba disponují certifikací Pantone® potvrzující přesnost zobrazovaných barev. Oba displeje také podporují technologii Adaptive-Sync, která synchronizuje displej s grafickou kartou, aby potlačila trhání obrazu a zlepšila plynulost obrazu při hraní. Extrémně úzké rámy kolem displeje prakticky splynou s pozadím, takže se můžete nechat naplno pohltit děním na displeji.


TAK TO STISKNĚTE

Notebook Zephyrus G14 disponuje klávesnicí, která bez kompromisů přináší funkce klávesnice v plné velikosti do mnohem menšího zařízení. Jedná se o první notebook značky ROG, který je vybaven tlačítkem pro přihlášení pomocí otisků prstů, díky čemuž je probuzení jeho systému stejně snadné jako odemykání vašeho telefonu. Rozvržení inspirované klávesnicemi pro stolní počítače je intuitivní, najdete zde i vyhrazené klávesy s rychlým přístupem, takže se snadno dostanete k ovládání hlasitosti, ztlumení mikrofonu nebo k softwaru Armoury Crate. Technologie Overstroke registruje stisk kláves ve stále vyšší pozici po každém stisku, čímž zajišťuje rychlejší odezvu a provedení ErgoLift vyvýší klávesnici do toho nejpohodlnějšího úhlu pro psaní.


rogo_klavka

PŘIHLÁŠENÍ ODTLAČKEM PRSTA

Svůj notebook můžete probudit jedním stiskem tlačítka pro jeho zapnutí, které je zároveň i snímačem otisků prstů. Běžné systémy před přihlášením vyžadují, abyste zařízení zapnuli, ale naše vylepšené řešení váš otisk prstu dočasně uloží a poté jej automaticky použije pro přihlášení k odpovídajícímu profilu systému Windows. Nečekejte a pusťte se rovnou do práce. Po příchodu inspirace využijte svoji kreativitu ihned.


rog_prst

TAK TO DEJTE ŘÁDNÉ NAHLAS

Prostorový zvuk s technologií Dolby Atmos 5.1.2 vás vtáhne do centra dění. Dvojice výškových reproduktorů přehrává zvuk přímo směrem k vám, zatímco dva basové reproduktory s inteligentními zesilovači odráží zvuk od stolu pod notebookem. Můžete přepínat mezi šesti přednastavenými režimy, které optimalizují nastavení zvuku podle typu hry či přehrávaného média. Případně můžete provádět ruční změny podle vašich preferencí. Oboustranná technologie potlačení hluku s umělou inteligencí ovlivňuje vstupní i výstupní zvuk, takže vaše nahrávání, streamy i hlasové hovory budou jasnější než dříve.


Síla čtyř reproduktorů! Dva výškové reproduktory umístěné nad klávesnicí přehrávají vysokofrekvenční zvuk přímo směrem k vám, zatímco dva basové reproduktory pod nimi nabízejí dynamické vylepšení kvalitních basů i hlasitosti s pomocí inteligentních zesilovačů. Tato čtveřice reproduktorů byla vylepšena algoritmy technologie Dolby Atmos k zajištění naprosto vyváženého zvuku napříč zvukovým spektrem bez ztráty na jeho čistotě či detailnosti.


rog_repr

TAK SE PEVNĚ DRŽTE

Notebook je vybaven nejnovější Wi-Fi 6 (802.11ax), takže můžete hrát se stejnou rychlostí, jakou by poskytovalo LAN připojení všude, kde je kompatibilní bezdrátové připojení. Wi-Fi 6 zvyšuje rychlost i efektivitu připojení, lépe se hodí do přeplněných prostor, jako jsou kavárny či knihovny. Také snižuje latenci, takže budete mít menší odezvu při aktivitách, které jsou k připojení citlivé, jako je hraní her online.


TAK ÚČINNÉ CHLAZENÍ

V extrémně tenkých noteboocích je velmi náročné umožnit špičkovým komponentům dosahovat maximálního výkonu. Využívání inovativních řešení je nutné pro spolehlivé zachování trvalého výkonu, proto značka ROG využívá filozofii inteligentního chlazení, která kombinuje ty pravé funkce s nastavením systému k zabezpečení toho nejlepšího uživatelského zážitku, ať už notebook využíváte jakkoli. Samočistící systém chlazení notebooku Zephyrus G14 zabraňuje hromadění prachu, který by mohl jinak ovlivnit výkon v dlouhodobém horizontu. V tenkém rámu tohoto notebooku se nachází dvojice ventilátorů Arc Flow s 84 lopatkami, přes které proudí působivý objem vzduchu. Software ROG Armoury Crate plynule přepíná mezi provozními režimy a vylepšuje tak výkon i hluk s ohledem na daný úkol.


rog_chlaad

TAK VŠESTRANNÝ

Díky široké škále portů je notebook G14 opravdu flexibilní. Přes USB-C s podporou technologie DisplayPort 1.4 můžete připojit druhý displej pro efektivnější práci na několika úkonech najednou. Sledujte filmy v rozlišení 4K UHD přes připojený monitor nebo k notebooku přes HDMI 2.0b připojte projektor. Můžete k němu připojit i myš, herní ovladač, tablet na kreslení a další periferie, které vám kdekoli umožní hrát nebo kreativně pracovat. Na notebooku najdete také 3,5mm audio konektor, takže nebudete potřebovat žádné redukce


rog_pporty

Další specifikace:

 • Kamera: Ne
 • Čtečka karet: Ne
 • Čtečka otisků prstů: Ne
 • Podsvícená klávesnice: Ano
 • Numerická klávesnice: Ne
 • Touchpad: Ano
 • 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C
 • 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A
 • 1x Type C USB 3.2 Gen 2 s Power Delivery, Display Port and G-Sync
 • 1x 3.5mm Combo Audio Jack
 • 1x HDMI 2.0b
 • LAN: ne
 • Označení klávesnice: SK/CZ
 • Barva povrchu: Eclipse Gray
 • Hmotnost a rozměry: 1,60 kg, 324mm x 220mm x 17,9 ~ 17,9mm

   

  Parametry:
  Grafická karta NVIDIA® GeForce RTX™ 3060, 6GB GDDR6
  Paměť: 8GB DDR4 na palubě + 8GB DDR4-3200 SO-DIMM
  Pevný disk: 1TB M.2 NVMe™ PCIe® 3.0 SSD
  Procesor AMD Ryzen™ 7 5800HS Processor 3.0 GHz (16M Cache, až 4.3 GHz)
  Komunkace Intel Wi-Fi 6(Gig+)(802.11ax) / Bluetooth 5.1 (Dual band) 2*2
  Operační systém Windows 10
  Baterie 76WHrs, 4-cell Li-ion Battery Pack, 180W adaptér, 6 mm
  Displej 14" FHD (1920x1080) 16:9, 144Hz, IPS-Level, Matný

 

Recenze na ASUS ROG Zephyrus G14 GA401QM-AniMe044T

Zatím nikdo nepřidal hodnocení.