Assassin's Creed: Revelations [Uplay]

Digitální distribuce
Cena s DPH
259 Kč
Cena bez DPH: 214 Kč
 
 
Kód produktu: 413504
UbisoftEN dabing

Doporučené produkty (1)

Assassin's Creed: Revelations [Uplay] [PC digital]


Když muž zvítězí ve všech svých bitvách a porazí své nepřátele, čeho ještě může dosáhnout? Ezio Auditore musí nechat svůj život za sebou při hledání odpovědí, při hledání pravdy.

Ve hře Assassin Creed: Revelations mistr zabiják Ezio Auditore se vydává ve stopách svého legendárního mentora, Altaira, na cestě za poznáním a odhalením. Jedná se o nebezpečnou cestu, která zavede Ezia do Konstantinopole, srdce Osmanské říše, kde rostoucí armáda Templářů hrozí destabilizovat region.

Jako přídavek k vynikajícímu Eziovu příběhu, je součástí i vylepšený a rozšířený multiplayer, doplněný o nové módy, mapy a postavy, který Vám umožňuje otestovat své schopnosti vraha proti ostatním na celém světě.


 

  • Osvojte si smrtící dovednosti chytřejšího, efektivnějšího a smrtelnějšího Ezia. Odstraňte své protivníky nasazením nového arzenálu zbraní a schopností, jako je vylešený pohyb a boj s noži. Vyzkoušejte nové úrovně hraní s možností výroby bomb a použitím Eagle Vision.
  • Kritikou oceňovaný multiplayer je ještě lepší, se zcela novými týmovými režimy.
  • Prozkoumejte nejvzdálenější kouty Anima, při odhalování tajemství minulosti Desmonda a získejte náhled do toho, co může přinést budoucnost.

 

Jedná se o digitální verzi hry Assassins Creed: Revelations, kód vám bude zaslán SMS zprávou nebo e-mailem.

Titul obsahuje následující jazykové lokalizace:
EN dabingDE titulkyPL titulky

Recenze na Assassin's Creed: Revelations [Uplay]

Zatím nikdo nepřidal hodnocení.