Assassin’s Creed Mirage Typ konzole:

DOSTUPNÉ TAKÉ NA Assassin’s Creed Mirage - PS4Assassin’s Creed Mirage - Xbox Series X|S
Cena s DPH
1 089 Kč
Cena bez DPH: 900 Kč
 
 
Kód produktu: 451001
UbisoftEN dabing
 
Chceš ušetřit 570 Kč ? Tento produkt prodáváme také jako bazár za 519 Kč

Assassin’s Creed Mirage [PS5]

Užijte si příběh o Basimovi!

Předobjednejte nyní a navíc získejte:

  • Bonusový quest - The Forty Thieves
    *Nabídka se může změnit. Obsah bonusu k předobjednávce může být kdykoli samostatně dostupný v prodeji nebo jako dárek dle vlastního uvážení Ubisoftu.

O hře:

Užijte si příběh o Basimovi, mazaném pouličním zlodějíčkovi s děsivými vidinami, který hledá odpovědi v rušných ulicích Bagdádu v devátém století. Prostřednictvím záhadného prastarého spolku jménem Skrytí se stane smrtícím asasínským mistrem a změní svůj osud způsobem, který si nikdy ani nedokázal představit.


Klíčové vlastnosti

  • Objevte pečlivě vytvořený, akčně dobrodružný příběhový zážitek, který sleduje přeměnu vzteklého mladíka na elegantního mistrovského asasina.
  • Vydejte se na Alamút, legendární domov asasinů, kde byl položen základ Bratrstva, v tomto srdečním holdu hře, která to všechno začala.
  • Užijte si moderní pojetí ikonických vlastností a hratelnosti, která definovala tuto značku celých 15 let, zatímco se budete pomocí parkuru plynule pohybovat po městě a nenápadně likvidovat cíle pomocí brutálnějších vražd než kdykoli předtím.
  • Prozkoumejte neuvěřitelně zalidněné a živé město, jehož obyvatelé reagují na každý váš pohyb, a odhalte tajemství čtyř jedinečných čtvrtí během zlatééry Bagdádu.

Trailer


Recenze na Assassin’s Creed Mirage

Zatím nikdo nepřidal hodnocení.