Amazfit T-Rex, Army Green

Cena s DPH
2 769 Kč
Cena bez DPH: 2 288 Kč
 
Kód produktu: 406612
Amazfit

Amazfit T-Rex, Army Green [6970100373882]

Xiaomi Amazfit T-Rex

Odolnost na prvním místě. Amazfit T-Rex-12 vojenských osvědčení a 20 denní výdrž.

proč koupit

 • obsahují až 12 vojenských osvědčení,které je činí odolnými vůči drsnému prostředí. Při testech odolnosti bylo zjištěno, že T-Rex vydrží tepelnou odolnost do 70 ° C a odolnost proti silnému chladu až do-40 ° C. Hodinky byly podrobeny také 240-hodinovému testu vlhkosti a tepla a také 96-hodinovému testu kyselinovým postřikem.Vše přežili.
 • přesto, že jsou to robustní hodinky určené do náročných podmínek, výrobce jejich vybavil krásným AMOLED panelem.Ten má v tomto případě kulatý tvar a jeho průměr je 1,3?.
 • rozlišení je 360 x 360 pixelů a zvenčí ho chrání sklo Corning Gorilla Glass 3s povrchovou úpravou odpuzující otisky prstů. K dispozici je i funkce "Always-on Display", kdy bude displej aktivní neustále. Tehdy však výrazně klesá výdrž baterie.
 • dokáží monitorovat až 14 různých sportovních aktivit,včetně běhu, turistiky, lyžování, cyklistice, fitness či triatlonu. Nechybí ani snímání plavání, které umožňuje stupeň vodě odolnosti 5ATM.
 • ve výbavě nechybí snímač srdečního tepu BioTracker PPG,který si vyvinula společnost Huami sama a použila ho už iv předešlých modelech. Snímač poskytuje přesná data a tep dokáže monitorovat 24 hodin denně.
 • hodinky také přicházejí s high-end GPS čipem od společnosti Sony,který má funkci duálního satelitního systému, díky čemuž umí určit polohu ještě přesněji a rychleji. Ze snímačů jsou k dispozici ještě 3-osý akcelerometr, geomagnetický senzor a senzor okolního světla.
 • mají řadu inteligentních funkcí, včetně předpovědi počasí, připomínek na události, upozornění na příchozí telefonát, přijaté SMS či upozornění z aplikací.Funkce přímého telefonování v tomto případě chybí, jakož i možnost instalace externích aplikací.
 • pro propojení se smartphonem používají Bluetooth 5.0 LE a podporovány jsou zařízení s Android 5.0 a novějším a iOS 10.0 a novějším.
 • když už jsme u baterie, hodinky dostali 390 mAh akumulátor typu LiPo.
 • výrobce slibuje výdrž až 20 dnípři neustálém měření tepu, zapnutém GPS po dobu 13 minut denně, 150 přijatých notifikací a 5 minutách jiných operací. 66 dní hodinky vydrží při odpojeném smartphonu a zapnutém měření srdečního tepu, 20 hodin při neustále zapnutém GPS.
 • rozměry samotných hodinek bez náramku jsou 47.7 x 47.7 x 13.5 mm a hmotnost 58 gramů už is náramkem.Dostupné budou v pěti barevných provedeních-Gun Grey, Rock Black, Camo Green, Khaki a Army Green.
Xiaomi Amazfit T-Rex

technická specifikace

displej: 1.3 "AMOLED, 360 x 360 px
konektivita: GPS + GLONASS, Bluetooth 5.0/BLE
Další vlastnosti: Podpora 14 aktivit, 5ATM voděodolnost, PPG Bio-Tracking optický snímač tepu, světelný senzor, akcelerometr, geomagnetické senzor
Operační systém: Proprietární, podporuje Android 5.0+ a iOS 10.0+
Rozměry: 47.7 X 47.7 X 13.5 mm
hmotnost: 58 g
Baterie: 390mAh LiPo (Min), magnetická nabíječka (2 pin)
Xiaomi Amazfit T-Rex

Obsah prodejního balení:

hodinky
nabíječka


Recenze na Amazfit T-Rex, Army Green

Zatím nikdo nepřidal hodnocení.