POP! Albums: Doggystyle (Snoop Dogg)

624 Kč
489 Kč
Cena bez DPH: 404 Kč
 
Kód produktu: 450395
Funko

POP! Albums: Doggystyle (Snoop Dogg) [POP-0038]

 

Neváhej a rozšíř svou sbírku Funko Pop figurek o tuto krásnou figurku ze série Albums!

Exkluzivní figurka vydaná k 30. výročí vydání debutového hudebního alba Doggystyle od legendárního rappera, který si říká Snoop Dogg. Pokud jsi fanouškem Snoop Dogga, tak tato exkluzivní figurka ti prostě nemůže chybět! Další z řady celosvětově úspěšné figurkové série Funko PoP!
Doggystyle byl nahrán a produkován po Snoopově vystoupení na debutovém sólovém albu Dr. Dre The Chronic (1992), na kterém Snoop významně přispěl. Styl West Coast v hip-hopu, který vyvinul z Dreova prvního alba, pokračoval na Doggystyle. Kritici chválili Snoop Dogga za lyrický „realismus“, který na albu dodává, a za jeho charakteristický hlasový flow.
snoop dogg

  • Snoop Dogg
   Calvin Cordozar Broadus Jr., profesionálně známý jako Snoop Dogg, je americký rapper, mediální osobnost a herec. Jeho sláva se datuje do roku 1992, kdy se objevil na debutovém sólovém singlu Dr. Dre "Deep Cover" a poté na Dreově debutovém sólovém albu The Chronic. Prodal více než 23 milionů alb ve Spojených státech a 35 milionů alb po celém světě. Snoop znovu zpopularizoval používání -izzle speak, zejména v popovém a hip-hopovém hudebním průmyslu.

  • Starý známý v novém světle
   Nečudo, že tato rapová ikona, která má v dnešní dobře ruce doslova ve všem, dostala svou příležitost zazářit i ve vlastní edici figurek Funko Pops. Nová kolekce zobrazuje Snoop Dogga v jeho několika charakteristických vzhledech a ikonických chválách, které vás překlenou jeho kariérou počínaje popovým albem jeho debutu Doggystyle z roku 1993.

snoop-dogg-3

  • Pes i lev
   V roce 2012, po cestě na Jamajku, Snoop oznámil konverzi na rastafariánství a nový alias Snoop Lion. Jako Snoop Lion vydal začátkem roku 2013 reggae album Reincarnated a stejnojmenný dokumentární film o svých jamajských zkušenostech. Jeho 13. studiové album Bush vyšlo v květnu 2015 a znamenalo návrat jména Snoop Dogg.

 • Svérázný styl
  Figurka zobrazuje ikonického rapera v outfitu z videoklipu Murder Was the Case stojícího před coverem alba Doggystyle. Figurka je vysoká přibližně 4" (10 cm) a dodává se v elegantní krabičce s okénkem.

 • Velikost: cca 10 cm
 • Materiál: Vinyl
 • Balení: Krabička
 • Výrobce: Funko

Produktové video

Murder Was the Case


Recenze na POP! Albums: Doggystyle (Snoop Dogg)

Zatím nikdo nepřidal hodnocení.