PlayStation 5 + Marvel’s Spider-Man 2 CZ (Limited Edition) Region PSN účtu:
český

poštovné zdarma bez ohledu na zvolený způsob dodání ...
Cena s DPH
16 609 Kč
Cena bez DPH: 13 726 Kč
 
Kód produktu: 464515
SONY

PlayStation 5 + Marvel’s Spider-Man 2 CZ (Limited Edition) [CFI-1216A]


Hra Marvel's Spider-Man 2 CZ v balení je ve formě digitálního klíče hry.

 

Využijte konzoli PS5 naplno a aktivujte si členství PS Plus!

Získej konzoli PlayStation 5 - Marvel's Spider-Man 2 Limited Edition Bundle s designem symbionta a zažij další hru ze série Marvel's Spider-Man. Tento balíček obsahuje konzoli PS5 s kryty konzole Limited Edition, bezdrátový ovladač DualSense Limited Edition, poukaz na digitální kopii hry a předobjednávkové bonusy ke hře.

O hře

Spider-Mani Peter Parker a Miles Morales se vracejí s novým vzrušujícím dobrodružstvím v oceňované sérii Marvel's Spider-Man exkluzivně na PS5.
Houpej se, skáč a vychutnávej si nová pavučinová křídla při cestování po marvelovském New Yorku. Bleskově přepínej mezi Peterem Parkerem a Milesem Moralesem a užívej si rozličné příběhy a nové epické schopnosti, zatímco ikonický padouch Venom ohrožuje Newyorčany, jejich město a ty, které milují.

Klíčové vlastnosti

 • Vývoj Spider-Man příběhu
  Symbiontova neuvěřitelná síla nutí Petera a Milese čelit těžké zkoušce odolnosti – v masce i bez ní. Oba hrdinové musí najít rovnováhu mezi svými životy, přátelstvím a povinností chránit ty, kteří to potřebují.

 • Vyzkoušej hru se dvěma hratelnými Spider-Many
  Bleskově přepínej mezi oběma Spider-Many na průzkumu rozsáhlého marvelovského New Yorku. Vyzkoušej Peterovy nové symbiontí schopnosti a Milesovu výbušnou sílu v podobě bioelektrického jedu. Objev upgradovatelné high-tech vybavení, které vylepšuje bojový zážitek a umocňuje hloubku a rozmanitost hry.

 • Bojuj s ikonickými super padouchy od Marvelu
  Bojuj s řadou nových a ikonických padouchů, včetně originálního zpracování monstrózního Venoma, nelítostného lovce Kravena, prchlivého Lizarda a mnoha dalších!

 • Navštiv rozšířený New York od Marvelu
  Prozkoumej marvelovský New York v měřítku větším než kdy předtím a poznej dvě nové čtvrti – Brooklyn a Queens nebo Coney Island.

 • Přístupnější spider-manský zážitek
  Díky podpoře řady funkcí zvyšujících přístupnost hry bez bariér si Marvel's Spider-Man mohou užít hráči s různými schopnostmi.

Funkce konzole PlayStation 5

 • Úžasné vizuální efekty poháněné enginem vytvořeným na míru společností Insomniac Games

 • Rychlé přepínání mezi postavami, kdy se Peter Parker téměř okamžitě mění za Milesa Moralese

 • Hluboce pohlcující prostorový zvuk v celém městě

 • Rozlehlé město, které můžeš prozkoumat z nových výšin díky rychlejšímu pohybu prostřednictvím pavučinové sítě a nových pavučinových křídel

 • Haptická odezva vytváří pocit, jako by se Spider-Manovy schopnosti přenesly do tvých dlaní

 • S adaptivními spouštími zažiješ pocit boje i dynamiku pohybu na vlastní kůži

Trailer


Přidání SSD disku M.2 do konzole
V případě že máte zájem o přidání SSD disku M.2 do konzole, máte takovou možnost! Je však důležité dodržet oficiální postup SONY, jinak vám hrozí že přijdete o záruku! Do konzole je aktuálně možné přidat pouze SSD disku M.2!


Přichází nová generace hraní
Konzole SONY PlayStation 5 přichází s dlouho očekávanou zpětnou kompatibilitou, která hráčům umožňuje si vybrat z obrovské knihovny PS4 her . PlayStation 5 také nabízí zpětnou kompatibilitu s aktuálními headsety PSVR a PSVR hrami!


Vzrušující super síla
Konzole Sony PlayStation 5 je nabitá průlomovou technologií, která Vám doručí nejrychlejší, nejostřejší, nejcitlivější herní zážitky, které jste měli dosud možnost vidět.
Hry překypují životem s intenzivní grafikou a úžasnými životu podobnými detaily, které přinášejí 8-ti jaderný procesor s technologií AMD Ryzen 3 a nová grafická karta postavená na AMD Radeon Navi s technologií ray-tracking přímo vázanou na grafickou kartu a ne software. Akcie jsou plynulejší, rychlejší a více prudké s křišťálově čistými pohyby, které Vám zaručí rychlejší a více stabilní FPS.
Konzole je vybavena Blu-ray mechanikou, která podporuje 100 GB Blu-ray disky. Hry se od teď zapisují na interní SSD disk, na kterém vývojáři dlouho pracovali a díky optimalizaci ukládání dat by měly na disku hry zabírat méně místa. V neposlední řadě konzole PlayStation 5 myslí také ekologicky a zaručuje nižší spotřebu energie.


Nová úroveň hraní
Konzole SONY PlayStation 5 přichází s podporou 8K hraní!
S 4K TV, Vám hry doručí neslýchanou vizuální preciznost jako kvalitu rozlišení 4K při 120 Hz, která dodává pozoruhodnou čistotu až po nejmenší detaily. Vedle omračující energických HDR barvách, se Vaše dobrodružství probouzí k životu s neuvěřitelnou energií.


Nový vzhled
Poznejte úžasně ostré, jasné barvy s dechberoucími HDR vizuálními efekty. Organizujte Vaše hry či aplikace a sdílejte je s přáteli díky novému uživatelskému rozhraní, které SONY zcela změnilo a nabízí hráčům lepší možnosti prohlížení profilu přímo na domovské stránce konzole, kde si můžete přímo přepínat jazyk konzole, vybírat možnost hry v režimech single nebo mulitplayer a jiné detaily.


Technická specifikace:

 • CPU: 8 jaderný procesor s frekvencí jádra 3.5GHz, založený na technologii AMD Zen 2
 • GPU: 10,28 TFLOPs RDNA, 36 CU 2,23GHz grafika založená na vlastní RDNA 2 architektuře
 • Paměť: 16GB GDDR6 / 256-bit
 • Pevný disk: 825GB SSD s rychlostí 5,5 GB/s což je 100x rychleji než PS4. Také máte možnost připojit externí HDD, kde rychlost načítání bude 100 MB/s
 • Ovladač: Bezdrátový ovladač Sony DualSense
 • Mechanika:4K UHD Blu-ray
 • Zobrazování: 8K / 4k 120 Hz
 • Raytracing
 • Nejnovější technologie 3D zvuku Tempest 3D AudioTech, čímž dodává ještě větší realismus do her než kdykoli předtím


  Revoluce hraní ve Vašich rukou
  Zmocněte se nové generace hraní s bezdrátovým ovladačem DualSense, který přichází s novým designem kladoucím preciznost hraní do Vašich rukou.
  Ovladač představuje nové možnosti funkce vibrování, kde starou technologii rumble nahrazuje haptická odezva, díky které mohou hráči cítit při hraní širší škálu odezvy pro ještě lepší ponoření se do herního světa.
  Další úpravou prošla tlačítka R2 a L2, která společnost nově nazývá adaptivní tlačítka. Vývojáři mohou v nových titulech nastavit odpor jednotlivých tlačítek, což přináší různé možnosti využití při úkonech jako jsou např. natahování luku, střelba z různých zbraní či jízda po měnícím se terénu.
  SONY samozřejmě poslouchá své hráče a ovladač DualSense přechází na nabíjení přes USB C!
  Tempest 3D AudioTech
  Konzole Sony PlayStation 5 společně s bezdrátovým ovladačem DualSense nabízejí hráčům nový pocit ponoření do hry.
  Ovladač DualSense také nabízí vestavěný mikrofon pro snadnou komunikaci při hraní bez používání sluchátek!
  Dosud nejlepší design
  Zachyťte a podělte se o Vaše nejlepší herní momenty díky tlačítku "Create". Tlačítko nabízí nové způsoby tvoření obsahu a sdílení s přáteli.
  Získejte ještě větší kontrolu díky vestavěnému dotykovému displeji, který nyní zobrazuje unikátní světelnou odezvu, což přidává hrám extra dimenzi. Světelný pásek se rozsvěcuje různými barvami podle akcí, které budete ve hrách provádět.
  Ovladač má vestavěný citlivý akcelometr a gyroskop, které budou zaznamenávat pohyby, naklánění a otáčení Vašeho bezdrátového ovladače DualSense. Ovladač si budete moci nabít díky ledajakému USB portu a přenášet data přes USB kabel.

  Obsah prodejního balení:

   • Limitovaná edice konzole PlayStation 5
   • Limitovaná edice bezdrátového ovladače DualSense
   • Základna
   • Kabel HDMI
   • Síťový kabel
   • Kabel USB
   • Tisknuté materiály
   • Poukaz na digitální kopii standardní edice hry Marvel's Spider-Man 2

    Předobjednávkové bonusy ke hře:

  • Včasné odemknutí Petrova obleku Arachknight (obsahuje tři barevné varianty)
  • Včasné odemknutí Milesova obleku Shadow-Spider (obsahuje tři barevné varianty)
  • Včasné odemčení Web Grabber gadget
  • +3 body dovedností
  • Astro's Playroom (předinstalovaná hra - kategorizace ESRB: Všichni od 10 let, obsahuje prvky fantasy a násilí Interaktivní)


  Vzhledem k limitovanému počtu kusů v distribuci je možné objednat si jen jeden kus tohoto zboží na jednoho zákazníka!


Recenze na PlayStation 5 + Marvel’s Spider-Man 2 CZ (Limited Edition)

Zatím nikdo nepřidal hodnocení.