Astérix & Obelix XXL 2 (Collector 'Edition) Nintendo SWITCH

Cena s DPH
849 Kč
Cena bez DPH: 702 Kč

dlouhodobě nedostupné
Kód produktu: 389999
MicroidsEN dabing

Astérix & Obelix XXL 2 (Collector 'Edition) [NSW]

Při Toutatisovi! Nepodmaniteľní Galové jsou zpět s novou video hrou!
Více než 10 let po posledního vstupu na konzole a PC, se Asterix s Obelixem vracejí a jsou v lepší formě než kdy předtím! Hra Asterix and Obelix XXL 2 je skvělým propojením akce a adventury pro všechny věkové kategorie, které přináší vítěznou kombinaci komedie a úderů.
Kde se však ztratil Panoramix? Druid s dlouhou bradou se ztratil po zradě vlastních lidí Juliu Césarovi. Galská vesnice je pobouřena a chce se dobrat k pravdě! Vždy připraveni bojovat, Asterix s Obelixem jsou vysláni do Říma na misi náčelníkem Majestatixem. Zde nacházejí nový zábavní park, Las Vegum, který postavil slavný římský imperátor. Proč? Co skýrva Panoramixe?

Asterix_and_Obelix_XLL2_Collector

  • Při průzkumu Las Vegum nerozlučné dvojici Asterixe s Obelixem pomáhá také věrný společník Dogmatix.
  • Dalším věrným pomocníkem je magický nápoj síly, který vám pomůže proti legiím Římanů.
  • Přepínání mezi svižným Asterixem a nadlidsky mocným Obelixem, řešte hádanky a překonejte mnohé překážky na vaší cestě.
  • Návštěva dosud nevídaného zábavního parku v malebném světě skutečně stojí za cestu do 50 století před naším letopočtem.
  • Hra nabízí zábavu pro všechny druhy hráčů a také pro všechny věkové kategorie.
  • Najdete zde mnohé odkazy na moderní kulturu, speciální ukryté bonusy a novou obtížnost.

  • Astérix & Obelix XXL 2 Collector 'Edition obsahuje:
  • Hru Astérix & Obelix XXL 2
  • Exkluzivní 15 cm figurku Asterixe
  • Tričko (dětská velikost)
  • 2 litografie
  • Sběratelský obal

  • Recenze na Astérix & Obelix XXL 2 (Collector 'Edition)

    Zatím nikdo nepřidal hodnocení.